Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 paź

Pierwszy butik Chanel już w Polsce

Pierwszy butik marki Chanel odwiedziłam w Nowym Jorku. Mieści się w przepięknej dzielnicy Soho pod adresem 139 Spring St, New York. Pamiętam jakie wrażenie wywarło na mnie to piękne miejsce. Nie spodziewałam się że kilka miesięcy później będę miała przyjemność ponownie odwiedzić wnętrza butiku marki Chanel, tym razem w Warszawie, a dokładniej na parterze Galerii Mokotów. To tam powstał pierwszy w Polsce butik CHANEL Warsaw Fragrance & Beauty Boutique.

CHANEL Warsaw Fragrance & Beauty Boutique to estetyczne wnętrze utrzymane w kolorystyce beżu, bieli, czerni i czerwieni. Jak przystało na Chanel, butik jest niezwykle elegancki i ekskluzywny, z jasnymi ścianami kontrastują czarne lakierowane konsole i blaty, a na wejściu wita nas geometryczny stół ekspozycyjny z nowościami. To właśnie tutaj fanki beauty będą mogły wybierać z bogatej oferty kosmetyków kolorowych, pielęgnacji i obszernej kolekcji zapachów (znajdziecie tutaj między innymi kultowy już Chanel nr 5, w tym także w nowym, czerwonym flakonie zaprojektowanym z myślą o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia, linię szesnastu zapachów Les Exclusifs de Chanel w identycznych flakonach a także Les Eaux de Chanel skomponowaną przez perfumiarza marki  pod wpływem inspiracji destynacjami, w jakich Coco bywała regularnie). Prócz asortymentu beauty, w butiku znajdziecie okulary przeciwsłoneczne eksponujące klasyczne akcenty domu mody Chanel czyli perły, tweed i plecione łańcuszki.

Warto wspomnieć, że w warszawskim butiku a nigdzie indziej w Polsce odkryjecie cudowną linię zapachów Les Eaux de Chanel, inspirowaną trzema destynacjami drogimi sercu Gabrielle Chanel (kolekcja obejmuje trzy flakony – zapach PARIS-DEAUVILLE, inspirowany pejzażami wybrzeża Normandii, PARIS-VENISE (mój faworyt! o którym niebawem napiszę więcej), inspirowany egzotycznym i czarującym miastem kontrastów, interpretuje siłę przyciągania tego urzekającego miejsca z pogranicza Wschodu i Zachodu oraz PARIS-BIARRITZ, inspirowany krystalicznym powietrzem i energią Wybrzeża Baskijskiego, odzwierciedla styl i swobodę tego miasta, w którym Gabrielle Chanel zainaugurowała swoją działalność).  W butiku znajdziemy także wspaniałą linię Les Exclusifs de Chanel, czyli kolekcję szesnastu oryginalnych zapachów w identycznych flakonach, których nie ma w innych perfumeriach.  Skomponowane z rzadkich i wyszukanych składników, zapachy LES EXCLUSIFS DE CHANEL wyróżniają się wyjątkowym pięknem. Każdy zapach przywołuje inny rozdział z historii Gabrielle Chanel, odzwierciedlający życie i charakter Mademoiselle. Elegancka kolekcja zapachów afirmuje ponadczasowy styl CHANEL.

Obsession