Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 lut

Tiffany & Co. nowość Eau de Toilette Sheer

Praską premierę zapachu Tiffany & Co. pamiętam po dziś dzień – klik. Od tego czasu na rynku pojawiły się kolejne odsłony irysowych nut – woda perfumowana Intense oraz najnowsza propozycja, na nadchodzącą wiosnę czyli woda toaletowa Sheer. Orzeźwiający kwiatowo-piżmowy zapach stanowi współczesną interpretację klasycznego połączenia najcenniejszych składników używanych w tradycyjnym perfumiarstwie haute perfumery. Nutę głowy określa wibrujący zapach zielonej mandarynki. Głównym składnikiem nuty serca jest szlachetny kwiat irysa ponieważ to właśnie motyw irysa pojawił się w najstarszych szkicach zgromadzonych w archiwach Tiffany’ego i jest nierozerwalnie wpleciony w DNA marki. Olejek z irysa, zwany „masłem irysowym”, pozyskuje się z kłączy rośliny zbieranych we Francji w lipcu i sierpniu.

Wszystkie odsłony zapachowe maja podobne, krystaliczne niczym diament buteleczki Tiffany & Co.  Do wersji podstawowej dodano niebieskie akcenty Tiffany Blue a wersję bogatszą i głębszą Intense zabarwiono na kolor, który kojarzony jest z marką. Najnowszy zapach Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer jest wyjątkowy i ponadczasowy. To czysta ekspresja radości i miłości. Podobnie jak cenny zapach, również wyjątkowo zaprojektowany szklany fakon odzwierciedla legendarny sposób szlifowania diamentów w czyste, geometryczne linie. Bezbarwne szkło wykończono srebrnym, grawerowanym kołnierzem, który imituje blask diamentów marki Tiffany. Jak wszystkie kreacje jubilerskiej marki, zapach zaprezentowano w charakterystycznym opakowaniu Tiffany Blue Box, które stanowi rozpoznawalny symbol stylu.

Po wprowadzeniu na rynek sygnowanych przez siebie Eau de Parfum i Eau de Parfum Intense, Tiffany & Co. ukazuje w Sheer lekkość i promienną przejrzystość, niezmiennie zaznaczając swoje serce legendarnym irysem. Jako jaśniejsza interpretacja Sheer staje się innym symbolicznym elementem świata marki, reprezentującym nowe oblicze kobiety Tiffany. Z irysem odgrywającym główną rolę w sercu kompozycji, Eau de Toilette Sheer elegancko spowija zmysłowe piżmo. Aby odróżnić go od poprzedników, nowy zapach wzbogacono w nucie głowy czarną porzeczką, zieloną mandarynką i ylang ylang, które pięknie połączono z olejkiem różanym. Nuta głębi wieńczy dzieło aurą drewna i irysa. Ta wielowymiarowa struktura kompozycji jest radosna i kobieca, lecz jednocześnie elegancka i luksusowa. Aromatyczny ekwiwalent diamentu w jego najczystszej formie: Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer to subtelny dotyk luksusu na skórze.

Obsession