Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 kwi

Gucci Guilty #ForeverGuilty

Nowy rozdział historii zapachów Gucci Guilty opowiada o kobietach i mężczyznach, którzy są autentycznie wyzwoleni. Deklaracja wyrażania siebie i odwagi wybrzmiewa mocno w haśle przewodnim #ForeverGuilty. #ForeverGuilty to historia dwojga ludzi, którzy żyją całkowicie wyzwoleni z życiowych oczekiwań. Łączy ich naturalna więź – jednocześnie szalona i ekscentryczna. Scenerią stało się Los Angeles ze swoimi nasyconymi barwami, niekonwencjonalnością i charakterem. Konstelacja gwiazd kina i tygiel wielu kultur – to miasto, którego eklektyczni mieszkańcy znajdują akceptację, tacy, jakimi są. Bohaterami nowej kampanii reklamowej Gucci Guilty jest para wyjątkowych mieszkańców Los Angeles. Aktor i muzyk Jared Leto powraca w historii Gucci Guilty i dołącza do niego piosenkarka Lana Del Rey. Gwiazdy wcielają się w rolę osób, które żyją własnym życiem i miłością, wychodząc poza ramy społecznego konformizmu. W pełni indywidualni, jednak łączą się w różnych scenach, obserwowani dyskretnie w obiektywie Glena Luchforda. Odwiedzają kultowe hollywoodzkie miejsca i charakterystyczne amerykańskie lokalizacje. Od scen w motelu do pralni samoobsługowej, salonu piękności, supermarketu i jadalni, gdzie w roli kelnerki pojawia się Courtney Love. Jako tło posłużyły również zielone tereny i ekstrawaganckie nagrobki słynnego cmentarza Hollywood Forever. To właśnie miejsce zainspirowało dyrektora kreatywnego Alessandro Michele’a, który zapożyczył dla swojej kampanii nazwę #ForeverGuilty.

Zapach Gucci Guilty pojawia się w wersji męskiej Pour Homme i damskiej Pour Femme. Jak pachnie osoba pozbawiona zahamowań według włoskiego domu mody?

Perfumy dla mężczyzn zawierają nuty zapachowe takie jak: kwiat pomarańczy, francuska lawenda, paczula oraz drzewo cedrowe. Natomiast w tych dla kobiet można wyczuć śródziemnomorski owoc mandora, lilię, a także duet olejków paczuli.

Stworzony, by odzwierciedlić nowy przełom, zapach Gucci Guilty Pour Femme dla kobiet odradza się jako orientalno-kwiatowa kompozycja, nadając oryginalnej całości intensywność i szlachetność. Zapach, ukryty w złotym flakonie, został wzmocniony większą koncentracją składników niż klasyczna woda toaletowa, stąd w wyrafinowanej wodzie perfumowanej rozkwitają najwspanialsze nuty kwiatowe i wysublimowane naturalne aromaty. Otwierając się w nastroju korespondującym z przesłaniem zapachu, nuta głowy oferuje cytrusową nutę mandory – owocu występującego na Cyprze, złagodzonego naturalną bergamotką i różowym pieprzem. Serce definiuje nowy, złożony charakter kompozycji. Bez skontrastowany z nutami róży i fiołka i połączony z olejkiem geranium, tworzy oryginalny, kwiatowy bukiet. Zapach określa intensywna naturalna kompozycja olejków paczulowych, serca paczuli i olejku paczulowego, uzyskanego na drodze mikrodestylacji, w połączeniu z nutami ambrowymi, które tworzą długo wybrzmiewająca aurę. Nowy damski zapach Gucci dostępny jest w trzech pojemnościach, natomiast męski – w dwóch. Gucci Guilty Pour Femme prezentowany jest w następujących cenach: EDP 30 ml – 275 zł, EDP 50 ml – 379 zł, EDP 100 ml – 499 zł. Z kolei Gucci Guilty Pour Homme proponowany jest w następujących cenach: EDT 50 ml – 295 zł oraz EDT 90 ml – 385 zł.

Obsession