Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 sie

Nuxe Crème fraîche de beauté

Crème Fraîche de beauté od marki Nuxe to zupełnie innowacyjne rozwiązanie bowiem krem ten występuje w formie lekkiej mgiełki. To ekspresowe nawilżenie, które trwa przez wiele godzin. Krem występuje w formie sprayu, który zapewnia szybką i wygodną aplikację. Rozpyla tysiące kropelek dających skórze uczucie niezwykłego orzeźwienia. Ponadto zapewnia zmysłową przyjemność gamy Crème Fraîche de beauté dzięki niepowtarzalnemu zapachowi kwiatu pomarańczy. Rano nasyca skórę nawilżeniem, a stosowany na makijaż utrwala go. Świetnie nadaje się do torebki, by mieć go stale przy sobie i stosować w razie potrzeby (w samolocie, w klimatyzowanych pomieszczeniach, po dniu na plaży). Naturalne połączenie mleczek roślinnych z wyciągiem z algi morskiej nawilża głębokie warstwy skóry, jednocześnie pełniąc funkcję tarczy ochronnej przed zanieczyszczeniami środowiska. Skóra jest nawilżona i ukojona, świeża i miękka w dotyku. Znika uczucie dyskomfortu.

Marka Nuxe nie przestaje zaskakiwać i opracowała innowacyjny produkt, o łatwym użyciu i szybkim działaniu, który łączy w sobie skuteczność Crème Fraîche de Beauté z formułą lekkiej mgiełki. Dzięki zawartości mleczka roślinnego ze słodkich migdałów zapewnia skórze wielogodzinne nawilżenie. Naturalna witamina E chroni przed stresem oksydacyjnym, a wyciąg z czerwonych alg nawilża i wzmacnia strukturę skóry. Otula skórę twarzy odświeżającym, mlecznym welonem o zapachu kwiatu pomarańczy. Krem ma formę sprayu, jest produktem wegańskim, zawiera  89% składników naturalnego pochodzenia.

Składnikiem aktywnym w pielęgnacji Creme Fraiche są roślinne mleczka ze słodkich migdałów. W połączeniu z ekstraktem z czerwonej algi wzmacniają skórę i nawilżają ją, dzięki zatrzymaniu wody w komórkach. Witamina E, silny utleniacz, wzbogaca pielęgnację Creme Fraiche  zapewniając ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych (wiatr, klimatyzacja, zmiany temperatury itp.). Skóra staje się świeża i odzyskuje swój naturalny blask. Wyciąg z algi czerwonej to zaawansowany technologicznie ekstrakt otrzymywany z algi czerwonej z Morza Bałtyckiego, wyodrębniony za pomocą innowacyjnej metody. Pierwszy krok to pozyskanie cukru z czerwonej algi, który następnie jest dzielony w innowacyjnym procesie przyjaznym środowisku, wpisującym się w filozofię zrównoważonego rozwoju, pomagającego kontrolować produkcję energii i zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych odpadów. Następnie związki cukrów z algi czerwonej są uwodnione w roztworze wzbogaconym solą morską. Co w efekcie pozwala stworzyć molekułę o strukturze podobnej do kwasu hialuronowego, dzięki czemu cząsteczki wody uwalnianie są głęboko w skórze. Krem jest leciutki, szybko się wchłania w skórę dodając jej extra nawilżenia. Idealny kompan na lato!

Obsession