Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 paź

Gucci Bloom Profumo di Fiori

Nowo powołany do życia zapach Gucci Bloom Profumo di Fiori debiutuje równolegle z wizjonerską kampanią, umiejscowioną w scenerii ogrodu marzeń, w którym rozkwita magia. Dzięki kreatywności Alessandro Michele w innowacyjnej wizji zacierają się granice między dwoma światami: surrealistyczna kraina zderza się z rzeczywistością. W filmie wystąpiły cztery współczesne kobiety: reżyserka i aktorka Anjelica Huston, piosenkarka i autorka tekstów Florence Welch, aktorka i modelka Jodie Turner-Smith oraz projektantka Susie Cave. Kampania reklamowa ukazuje prawdziwe serce kompozycji Bloom, zgłębia świat wyobraźni oraz tożsamość odzwierciedlaną przez promienny kwiatowy akord Gucci Bloom Profumo di Fiori.

Gucci Bloom Eau de Parfum – pierwszy zapach opracowany całkowicie na podstawie wizji Alessandro Michele – był inspirowany ideą absolutnej autentyczności, wolności bycia tym, kim jesteś naprawdę. Zapach skomponował Mistrz Perfumiarstwa Alberto Morillas pod dyrekcją Alessandro Michele. Kompozycja, jak sugeruje nazwa, rozwija się w kwitnący ogród pełen kwiatów. Jej charakter określają trzy składniki:  ekstrakt z pączków jaśminu, tuberoza i  pnącze Rangoon Creeper (wiciokrzew indyjski).

Kolejne zapachy Gucci Bloom, które po nim wprowadzono, afirmują witalność i zróżnicowanie tych osób, które identyfikują się z nowoczesną filozofią Domu Mody. Przeznaczone są dla ludzi, którzy doświadczają życia i jego owoców, aby rozkwitać w swej prawdziwej jaźni. Żyją po to, by tworzyć niezapomniane chwile, dzielić się swymi historiami i inspirować obiektami, kulturą i sztuką – tym wszystkim, czym postanowili się otaczać. Kobiety Gucci Bloom, podobnie jak zapachy noszące tę nazwę, rozkwitają w naturalny, ekspresyjny i indywidualny sposób, wolne od konwencjonalnych ograniczeń.

Zapach Gucci Bloom Profumo di Fiori został umiejętnie przetransponowany z wizji dyrektora kreatywnego Alessandro Michele przez Mistrza Perfumiarstwa Alberto Morillasa. Wierny składnikom wody perfumowanej Gucci Bloom, nowy zapach eksponuje świeżą naturalną zieleń, bogactwo kwiatów i kremową głębię tuberozy. Profumo di Fiori ukazuje uzależniający potencjał i magnetyzm esencji tuberozy zmieszanej z nierozwiniętymi pączkami i absolutem jaśminu wielolistnego. Dzięki tym składnikom zapach momentalnie i bezpośrednio wyraża swój charakter. Akord Bloom wzbogacono wielowymiarowymi wymiarami kwiatu Ylang Ylang, a jego ciepłą aurę rozprzestrzenia intensywna fala sandałowca i gładka kremowość słonecznych nut drzewnych. Konkret z kłącza irysu, który połączono z żywicznym ciepłem benzoiny i złagodzono zmysłowym obłokiem nut piżmowych, określa elegancki i wytworny charakter zapachu.

Inspirowany czystym blaskiem tej wersji, Gucci Bloom Profumo di Fiori powraca do oryginalnego wzoru Gucci Bloom w miodowożółtym odcieniu. Zapach zaprezentowany został w lakierowanym flakonie w kształcie sześcianu, ozdobionym prążkowaną etykietą Gucci i obramowanym czarną ramką. Opakowanie zewnętrzne pokryto wewnątrz i na zewnątrz ornamentem zielnika z nadrukiem liści, gałązek wiśni i kwiatów.  

Obsession