Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
13 paź

MAC Podkład Studio Fix Soft Matte Foundation Stick

Wielofunkcyjny podkład w sztyfcie powstał z myślą o udoskonalaniu odcienia skóry, konturowaniu twarzy i rozświetlaniu jej rysów. To nowość w szeregach marki MAC Cosmetics – wszechstronny podkład w sztyfcie, który umożliwi wykonanie makijażu zawsze i w każdej sytuacji. Już jedno pociągnięcie wykonane przy jego użyciu zapewnia długotrwałe, średnie krycie. A także efekt nawilżonej skóry o nieskazitelnym wyglądzie przez 24 godziny. Produkt jest dostępny w 33 różnych odcieniach.

Studio Fix Soft Matte Foundation Stick to łatwo blendujący się, o lekkiej konsystencji i w kieszonkowym rozmiarze podkład w sztyfcie. Studio Fix Soft Matte Foundation Stick jest produktem niezwykle wszechstronnym. Można nim pokryć całą twarz, wybrane miejsca lub użyć jako produkt do konturowania. Kosmetyk ten zapewnia precyzyjną aplikację wszystkim fanom konturowania i rozświetlania, ale jednocześnie jest idealny dla mało wymagających makijażowych minimalistów, którzy wolą szybko poprawić makijaż w najbardziej problematycznych miejscach, takich jak okolice oczu lub kłopotliwa strefa T. Podkład w sztyfcie MAC Studio Fix Foundation spełni wszystkie (nawet te największe!) oczekiwania.

Produkt można nakładać bezpośrednio na skórę i rozcierać za pomocą gąbki lub palców albo nakładać pędzlem i również rozcierać gąbeczką lub palcami. Zaletą podkładu w sztyfcie jest jego gęsta konsystencja, przypominająca korektor w kredce czy słoiczku, dzięki której łatwo jest go dokładnie rozprowadzić, ale jednocześnie nie ma możliwości przesadzenia z jego ilością. Podkładów w sztyfcie można również używać do konturowania twarzy na mokro, oczywiście dobierając odpowiednie odcienie. Studio Fix Soft Matte Foundation Stick w przypadku suchej skóry nie wymaga przypudrowania, w innym wypadku wystarczy delikatne pociągnięcie sypkim lub kompaktowym pudrem utrwalającym. Podkład daje efekt  idealną cery – wyrównanej, gładkiej i niesamowicie nawilżonej.

Obsession