Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 maj

Rajskie plaże z Bath & Body Works

Na kalendarzowe lato musimy jeszcze trochę poczekać, jednak tropikalnymi aromatami możemy cieszyć się już teraz. Wakacyjny, tropikalny klimat zapewni jak zawsze niezawodna marka Bath & Body Works, która zabiera nas w tropiki, wprost na słoneczne wyspy Fiji czy na Bahamy!

Pośród nowości zaprezentowanych w ostatnim czasie znajdziecie pielęgnację spod znaku Belize Tropical Cabana. To egzotyczna i słodka mieszanka bananowego daiquiri, soczystego ananasa i złotego piasku. Bahamas to owocowa mieszanka marakui i kwiatów bananowca natomiast Fiji to słoneczna odsłona owocu soczystej gujawy.

Owoce i roślinne motywy na opakowaniach Bath & Body Works, słodkie zapachy i intensywna gama kolorów to motywy niezwykle często spotykane w seriach marki. Jednoznacznie bowiem kojarzą się za wakacjami, słońcem, turkusowym lazurem i wymarzonym urlopem. Zapachy, w których składzie znajdują się egzotyczne owoce, dodają energii, orzeźwiają i odświeżają. W letnich seriach od Bath & Body Works znajdziemy soczyste i energetyczne owoce, w tym mango, gujawę, ananasa czy marakuję. Łączą się one z zapachami cytrusowymi i kwiatowymi dając w efekcie mieszankę egzotyczna i bardzo wakacyjną.

Obsession