Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
1 paź

Guerlain. Ombres G & Rouge G

Długo wyczekiwana kolekcja do makijażu oczu marki Guerlain, składa się z trzech innowacyjnych produktów zainspirowanych urzekającym spektaklem natury:

NOIR G – nowa głęboko czarna mascara maksymalnie pogrubiająca i zwiększająca objętość rzęs

OMBRES G – niezwykle napigmentowany kwartet cieni do powiek dostępny w sześciu harmoniach kolorystycznych oraz

pięć kredek do oczu Eye Pencil o kremowej, długotrwałej i wodoodpornej konsystencji.

Nowa mascara Noir G od Guerlain została zainspirowana hipnotyzującym ruchem skrzydeł motyla. Podkręca rzęsy, nadaje im intensywny, głęboki kolor i sprawia, że zdają się trzepotać jak skrzydła motyla.  Dzięki wygiętej szczoteczce, która idealnie dopasowuje się do kształtu oka, rzęsy są pogrubione i zawrotnie podkręcone przez wiele godzin.

Palety cieni do powiek OMBRES G mają unikalną konsystencję bogatą w intensywne pigmenty zapewniające długotrwały efekt i niezrównaną głębię koloru. Zdobią oczy czterema różnymi wykończeniami: intensywną satyną, głębokim matem, świetlistym metallikiem i opalizującym błyskiem. Cienie Ombres G występują w sześciu harmoniach kolorystycznych w czterech silnie napigmentowanych odcieniach stworzonych w hołdzie cudom natury.

To bardzo dobrej jakości cienie w odcieniach natury. Wg mnie must have nie tylko makijażowej minimalistki. Wykorzystasz je nie tylko na co dzień, ale również jako podstawę wieczorowych make-upów.

Kolekcję uzupełnia gama pięciu kredek do oczu o długotrwałym i wodoodpornym efekcie. Kolorystyka została zainspirowana fascynującą paletą barw wykreowanych przez samą naturę.

 

 

#pr

Obsession