Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 lut

Carolina Herrera Good Girl Blush

Carolina Herrera kontynuuje zgłębianie natury współczesnej kobiecości, przedstawiając wodę perfumowaną Good Girl Blush. Śmiała eksplozja kontrastów zapewnia unikatowe pudrowe odzwierciedlenie kwiatowej kobiecości. Ten nowy rozdział w historii Good Girl stanowi ekscytujące porozumienie między pastelowym romantyzmem piwonii w nucie serca a energią zmysłowej wanilii w nucie głębi. W centrum kompozycji wyróżnia się promienny kwiat ylang ylang. Składniki zapachu zostały pozyskane w sposób zrównoważony.

Wszystkie zapachy gamy Good Girl charakteryzują się ekspresyjną i silną kobiecością odzwierciedlaną przez szpilkę, która może rozbić szkło dzięki swej czystej mocy. W świecie perfum biały kwiat ylang ylang jest uważany za egzotycznego krewnego jaśminu. Uwodzicielsko słoneczny ze szczyptą akcentów korzennych, przywołuje na myśl podróże i fantazje o ucieczce w dalekie strony. Świetlista, promienna reinterpretacja Good Girl.

Jest to przypomnienie nie tylko odległości, jaką pokonują te cenne składniki, aby przeobrazić się w perfumy, lecz także specjalistycznej wiedzy lokalnych producentów. Oba składniki kompozycji Good Girl Blush – wanilia i ylang ylang – pochodzą z Madagaskaru i wysp Komorów w Afryce. Aby stworzyć tę w pełni wegańską formułę, marka Carolina Herrera nawiązała współpracę z liderami branży perfumeryjnej Givaudan i korzystała z ich programu zrównoważonego rozwoju Sourcing4Good. To fundacja, której działania mają bezpośredni wpływ na robotników pozyskujących składniki, to wspólny wysiłek, którego inwestycja w zasoby i procesy ekstrakcji powołują do życia zapach taki jak Good Girl Blush.

Moja przygoda z zapachami Carolina Herrera trwa już bardzo długo. Uwielbiam te perfumy. Jest mistrzynią w tworzeniu niebanalnych, seksownych, kobiecych i charakterystycznych kompozycji. Perfumy w wersji Blush są bardzo pudrowe. Otulają ciepłem, na mnie działają jak kocyk. Wystarczy jedno psiknięcie przez co zapach jest niesamowicie wydajny. Moc, trwałość i projekcja na najwyższym poziomie.

Good Girl Blush jest dostepne w sprzedaży w perfumeriach Sephora i Douglas oraz na sephora.pl i douglas.pl

Obsession