Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 kwi

Shiseido Ginza Intense – nowa woda perfumowana z różą w sercu

To niezwykle współczesny bursztynowo-kwiatowy zapach z różą w sercu. Zapach otwierają owocowe, cierpkie nuty liści czarnej porzeczki. Następnie kwiatowy bukiet odsłania serce róży damasceńskiej. Soczyste nuty czarnej porzeczki wzmacniają namiętność, zanim wkroczą nuty drzewne. Intensywność paczuli i ciepło wanilii pieczętują kompozycję.

Uderzająca równowaga między nowoczesnością a Japonią pełną tradycji objawia się poprzez Ginzę, która jest najbardziej ikoniczną, żywą i kosmopolityczną dzielnicą Tokio. Jej charakter odzwierciedla charakter Shiseido, jak również podstawowe zasady: przez 150 lat japońska marka ceniła sobie pojęcie dualizmu i dążyła do ideału, osiągnięcia idealnej harmonii kontrastów.

Ginza woda perfumowa, to pierwsza olfaktoryczna podróż, celebruje wrażliwość i wewnętrzną siłę każdej kobiety i pozwala ujawnić jej własną pewność siebie. Dziś z wodą perfumowaną Ginza Intense, Shiseido zamienia intensywne emocje w magię…

Nie mam magicznej mocy; sprawiam, że moja osobowość jest moją magiczną mocą.” – Tak brzmi credo samurajów. Można nawet powiedzieć: Zamieniam emocje w swoje największe źródło siły. Aby to podkreślić, Ginza woda perfumowana Intense zyskuje czerwony kolor. Czerwień to ucieleśnienie pasji, energii i ognia. Czerwony kolor, który dodaje energii duchowej, łagodzi wszelkie lęki i pobudza do działania. Zdobi japońską flagą narodową, jest także kolorem tradycyjnych bram Torii przy wejściu do świątyń japońskich, aby odpędzić złe duchy i obudzić wewnętrzną duchowość i siłę. Czerwony jest kwintesencją koloru Japonii, ale ma też ważne znaczenie dla Marki, jest kultowym odcieniem Shiseido od 150 lat.

Dla nas odcienie czerwieni symbolizują zarówno kobiecość, jak i autorytet. Są doskonałą ilustracją dwoistości kobiety uosabiającej wodę perfumowaną Ginza Intense – kobiety reprezentującej uwodzenie i opanowanie, pasję i zadowolenie.” – Karine Dubreuil i Maïa Lernout, perfumiarki odpowiedzialne za stworzenie wody perfumowanej Ginza Intense.

Bukiet czerwonych kwiatów zaostrzony żywym drewnem, delikatnie połączone przy użyciu sztuki Ikebany i Kodo

Obok Ikebany, co oznacza “drogę kwiatów”, “Kodo” to tzw. japońska sztuka wyrafinowania, która oznacza “drogę zapachu”. W tym starożytnym rytuale uczestnicy są zaproszeni do “słuchania” różnych rodzajów pachnących drzew, aby oczyścić ducha i obudzićzmysły. Karine Dubreuil i Maia Lernout z japońskiej firmy perfumeryjnej Takasago czerpały inspirację z tych dwóch pradawnych praktyk artystycznych, tworząc kompozycję Ginza woda perfumowana Intense. Po raz kolejny ten duet perfumiarzy odmienia japońską tradycję zapachową, aby zakorzenić ją w nowoczesności, jak nigdy dotąd.

Rezultat: Ginza woda perfumowana Intense to niezwykle współczesny bursztynowo-kwiatowy zapach z różą w sercu. Róża była kwiatem wybieranym do tworzenia perfum na przestrzeni wieków, ale w tej zaskakującej mieszance zmysłowe zapachy drewna dodają jej ciepłai trwałej siły, aby osiągnąć idealną równowagę między delikatnością a mocą. Zapach otwierają owocowe, cierpkie nuty liści czarnej porzeczki. Następnie kwiatowy bukiet odsłania serce róży damasceńskiej w najbardziej bogatej i zmysłowej formie. Soczyste, smakowite i niewiarygodnie kobiece nuty czarnej porzeczki wzmacniają ekstrawagancką namiętność, zanim wkroczą zmysłowe nuty drzewne. Uzależniająca intensywność paczuli i ciepło wanilii pieczętują kompozycję, aby stworzyć zmysłowe doznanie poza czasem.

Ginza woda perfumowana Intense to nie tylko uzależniający zapach, którego mieszanka została stworzona z niezwykłą starannością; jest to również zapach odpowiedzialny ekologicznie, oddany zrównoważonym wartościom. Naturalne składniki, takie jak etycznie zbierana róża lub indonezyjska paczula i wanilia z Madagaskaru zajmują honorowe miejsce w kompozycji. Te wyjątkowe materiały są łączone z innymi syntetycznymi składnikami pochodzenia biologicznego, takimi jak ambroksan pochodzący z trzciny cukrowej, który zastępuje ambrę i orbiton pochodzący z sosny, który nadaje drewnianą poświatę. Jeśli chodzi o zawarty w nim alkohol, jest on pochodzenia naturalnego i pozyskiwany z buraków. Wreszcie, jego formuła ma certyfikat wegański. Shiseido opracowało platformę dostępną za pomocą kodu QR umieszczonego na opakowaniu (certyfikowany kartonik zaprojektowany z tektury pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony) każdego zapachu, który zawierapełną listę jego składników.

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl

Obsession