Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
4 lis

Nowy zapach Jean Paul Gaultier – GAULTIER DIVINE

Wyjątkowa. Nieziemsko tajemnicza. Czy ona w ogóle istnieje? Piękna i bardzo prawdziwa, emanuje naturalna siłą. Jest boska, podobnie jak jej woda perfumowana. Zmysłowe krągłości wypełniają kultowy gorset w stylu Jean Paul Gaultier. Otul się słonecznymi nutami lilii oraz słodyczą bezy zrównoważonej akcentami kwiatowymi i morskimi. Woda perfumowana Gaultier Divine powstała, by celebrować trzydziestolecie kultowego zapachu Classique Jean Paul Gaultier. Tym razem dobrze znany gorset pokrył się połyskującym złotem nieprzerwanie stanowiąc symbol kobiecej siły i pewności siebie.

30 lat temu pojawił się na rynku pierwszy zapach Domu – Classique. Zdaniem koneserów Jean Paul Gaultier czerpie z kwintesencji tego legendarnego dziedzictwa, prezentując nowy zapach, który celebruje nową wersję kobiecości: wielowymiarową, zmysłową, wolną, bardziej pożądaną niż kiedykolwiek wcześniej. Zniewalająco szykowną. Zuchwale śmiałą. Bosko kobiecą.

Bądź sobą! Ale nie tak!” Od zarania dziejów społeczeństwo narzuca kobietom, jak mają się zachowywać i czym cechować. Adresatki zapachu Gaultier Divine gloryfikują każdy aspekt kobiecości, doceniają wartość  bycia inną, przełamują stereotypy związane z płcią i celebrują swoją wyjątkowość. Są seksowne, niepokorne, ludzkie, boskie… Te boginie z krwi i kości bez trudu łączą w sobie unikatowość i odmienność.

Takie wrażenie wywołuje ta absolutnie niepowtarzalna, słoneczna woda perfumowana, gdy wchodzi w kontakt ze skórą. Kwiatowy i słodki zapach z nutą słonego morza został skomponowany przez Quentina Bischa. Produkt jest wegański i przy jego produkcji nie zadaje się cierpienia żadnym istotom. Zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego, które pozyskano w sposób odpowiedzialny, a więc eksponuje to, co najlepsze w naszych czasach.

Naturalne, zmysłowe napięcie między dwoma akordami: kwiatowym i gourmand, przenikają na wskroś słone wibracje… W bukiecie białych kwiatów dominuje ponętna lilia – majestatyczna, słoneczna, zjawiskowa, à la Gaultier. Z kolei idealnie puszysta beza wydobywa wyborną kremową słodycz zapachu.
Niespotykane uzależnienie skontrastowane ze słoną morską bryzą wzbudza pragnienie posmakowania aury zapachu. Zaskakującej, uzależniającej, urzekającej – po prostu boskiej.

Prezentując na wybiegu część garderoby, którą społeczeństwo usilnie starało się ukrywać, Jean-Paul Gaultier przeobraził krępujący element bielizny w prowokacyjny symbol popkultury. Zmysłowy, krągły, jeszcze krąglejszy… dla wszystkich kobiet z charakterem. Krągłości Gaultier Divine współgrają z ich ambicjami, niezależnie od tego, jak pokaźne noszą rozmiary! Jeszcze mocniej wcięty w talii, jak zawsze ikoniczny gorset Gaultier Divine przestaje być subtelnym dodatkiem, lecz zmienia się w cenny klejnot i symbol mocy. Oddaje hołd silnym kobietom i DNA marki. Flakon, który można wedle uznania uzupełniać w nieskończoność, umieszczono w kultowej metalowej puszce, która staje się nieskazitelna i lśniąca w ognistych promieniach słońca.

Gaultier Divine, woda perfumowana 30 ml / 399 zł
Gaultier Divine, woda perfumowana 50 ml / 549 zł
Gaultier Divine, woda perfumowana 100 ml / 729 zł
Gaultier Divine, woda perfumowana 200 ml (refill) / 935 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl

Obsession