Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
24 wrz

Sensai Comforting Barrier Mask

Marka Sensai podkreśla, iż w pielęgnacji chodzi nie tylko o optymalne rezultaty. Ważne są także miłe doznania podczas aplikowania produktów i lepsze samopoczucie po ich zastosowaniu.

Nowa maseczka Comforting Barrier Mask dołączyła do eksperckiej linii produktów EXPERT Products. Oferuje ona nowe możliwości pielęgnacyjne dla wrażliwej skóry, bez kompromisów pomiędzy luksusem i skutecznością działania. Ta kremowa maseczka do delikatnej cery aktywnie wzmacnia jej właściwości ochronne, minimalizując zaczerwienienia, suchość i niedoskonałości w gładkości skóry. Zapewnia natychmiastowe odczucie ukojenia. Maseczkę należy nałożyć na koniec codziennej pielęgnacji. Regularne jej stosowanie sprawi, że skóra będzie w coraz lepszej kondycji

Maseczka aplikowana na koniec zwykłej pielęgnacji delikatnie odżywia skórę, wspiera jej funkcje ochronne przed utratą nawilżenia, zapobiega zaczerwienieniom oraz przywraca gładkość. Kremowa konsystencja zapewnia komfort podczas aplikacji i otula skórę niedostrzegalną jedwabną warstewką, która zatrzymuje nawilżenie, niezbędne dla wrażliwej skóry. Dzięki zapachowi Jedwabiu Koishimaru (posiada on silne właściwości przeciwstarzeniowe, stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, zarówno w skórze właściwej, jak i w naskórku; zapobiega szorstkości skóry, wzmacnia jej ochronę) wszystkie zmysły zanurzą się w prawdziwie luksusowym doświadczeniu. Z biegiem czasu skóra staje się miękka, gładka, tak jakby ktoś pokrył ją niedostrzegalną warstewką cennego jedwabiu. Korzyści płynące z systematycznego stosowania to znacząca minimalizacja zaczerwienień, wygładzenie skóry oraz ochrona przed utratą wody z naskórka.

Każda aplikacja tej maseczki zwiększa kojący efekt. Jej kremowa konsystencja błyskawicznie wtapia się w skórę, uzupełniając nawilżenie. Łatwość aplikacji i kojące właściwości maseczki dają skórze natychmiastowy efekt odprężenia. Specjalna formuła maseczki otula skórę niedostrzegalną jedwabną warstewką, która zatrzymuje nawilżenie, aby wzmocnić funkcje ochronne skóry i wspomóc jej regenerację. Z każdą aplikacją skóra zyskuje efekt ukojenia.

Aby uzyskać najlepsze efekty nanieść maseczkę za pomocą dołączonej szpatułki, odpowiednią ilość produktu na dłoń. Następnie delikatnie rozprowadzić na całą twarz, na nałożony wcześniej krem. Na partie, które są szczególnie suche i/lub szorstkie nanieść dodatkową warstwę. Dla mojej suchej i wymagającej skóry ta maska to prawdziwy rarytas. Używam z przyjemnością i na pewno będzie gościć na stałe w mojej pielęgnacji.

Obsession
1Komentarz
  • Weronika

    Kasia, wspaniale opisałaś te maskę. Czuję, że wpisałaby się idealnie w moja rutynę pielęgnacyjna.

    24 września 2022 o 23:05