Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
16 mar

Bańka Mydlana

Korzystając z 13% zniżki poczyniłam zakupy, zakupy w sklepie nie byle jakim, bo miejsce urokliwe a osoba, która mu przewodzi to jedna z nas, blogowiczka, Ania z bloga “thanks God for cosmetics !”
Jako, że mocno kibicuję takim inicjatywom i wspieram naszą małą, polską przedsiębiorczą społeczność, chciałabym Was zapoznać z tym miejscem, przynajmniej z jego częścią, która dziś, w ujmująco zapakowanej paczce do mnie przybyła.
Z bogatej oferty sklepu, który specjalizuje się od 2006 roku, w kosmetykach organicznych wybrałam coś dla siebie i moich bliskich.


I zrzut na poszczególne produkty składowe:

Moje ulubione organiczne balsamy Figs & Rouge, tutaj w odsłonie z owocem granatu. Generalnie najlepsze produkty do ust jakie kiedykolwiek były w moim posiadaniu, mówię to z cała stanowczością po doświadczeniach z wersją wiśniową, herbacianą i waniliową.Nowość w mojej kosmetyczce, którą wrzuciłam do wirtualnego koszyka z czystej ciekawości. To balsam do ust i ciała firmy Balm Balm. Po pierwszych z nim kontaktach już wiem, że posłuży mi raczej do ciała. Konsystencja jest mocno lejąca się, oleista i o posmaku, w którym moje wargi nie zasmakowały.

Maseczka typu peel off – no generalnie mam być odmłodzona, piękna i pełna powabu XD

Balsamik, ale spokojnie, tym razem nie dla mnie. Jeszcze jeden a utonęłabym w morzu balsamów do ciała 😉 więc tym razem to prezent dla mamy. Podarek o bardzo przyjemnym, owocowym zapachu.


Bańka mydlana – tutaj zapraszam, tutaj odsyłam 🙂

Obsession