Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 kwi

O moim pierwszym bb kremie

Cieszyłam się na to spotkanie przeogromnie a rozczarowałam przeokrutnie. Mowa o BB kremie, który dzięki udziale w konkursie vex zasilił moją kosmetyczkę.
Widziałam go u innych i prezentował się nie najgorzej, zewsząd spływały słowa przesiąknięte zachwytem. Niestety u mnie tego nie znajdziecie, słowa będą gorzkie i dosadne bowiem dawno żaden produkt mnie tak nie zawiódł.Produkt pojemności 60ml dostajemy w sporych rozmiarów tubie, która ma tendencję do zapowietrzeń a więc trzeba się naściskać i posiłować by produkt wydobyć no ale że lato zbliża się wielki krokami to trochę ćwiczeń nie zaszkodzi 😀 ma plus.
Jak już spalimy te kilka kalorii to na zewnątrz wydostaje się białawy krem, który niestety kolorem nie dopasowuje się do odcienia mojej skóry a w zamian bieli ją niemiłosiernie :/ Po kilku takich akcjach postanowiłam go zmieszać z ciemniejszym odcieniem podkładu i tu już było lepiej, ale tylko w kwestii dopasowania kolorystycznego. Bo niezależnie co tam zamieszałam i jakich technik nakładania uzyłam efekt był opłakany. Mamy więc uwydatnienie porów, których ja nie miewam podczas nakładania jakiegokolwiek podkładu czy kremu koloryzującego, mamy skórę wyglągającą na przesuszoną, która po nałożeniu pudru świeci się po godzinie czy dwóch (zwłaszcza na czole).
Dawno nie widziałam takiego dramatu na buzi po przyjściu z pracy i przejrzeniu się w lusterku stojącym obok okna, które jest pomocnikiem w testowaniu tego typu produktów. Makijaż pościerany w wielu miejscach, mam wrażenie zważony czyli synonimy wszystkiego co złe w makijażu. Dawałam mu kilka szans i każda z nich została zmarnowana. Niestety nie zachwcił mnie ni odrobiny i chyba narazie dam sobie spokój z bb kremami.
Znacie drania?
Obsession