Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
12 maj

Blogbox edycja 3

O podsumowaniach dotychczasowych edycji, z naciskiem na tą z numerem dwa pisałam tutaj. Długo myślałam o tym co dalej, otrzymywałam masę mejli z zapytaniem czy będzie kolejna edycja, z informacją że czekacie. Na te potrzeby stworzyłam też ankietę, która wskazała na wynik 200 głosów – tak/ 20 na nie, więc przewaga miażdżąca.
Postanowiłam otworzyć kolejną, trzecią już edycję Blogbox z zaostrzeniem warunków uczestnictwa tak by zminimalizować wpadki (bo chyba wykluczyć się nie da), które towarzyszyły nam poprzednio a z którymi się zmagałam a zmagać się więcej nie zamierzam.

Beautyblogs.pl

Plakat, który był kontrą na Kissbox 😀 nieco nieaktualny choć niektórzy zmagają się z obsuwami, które gotuje im Glossy 😉

Warunki wstępne (te szczegółowe pojawią się w regulaminie wysyłanym drogą email do ostatecznej grupy biorącej udział):

1/ Kwota 40zł pozostaje (po poprzednich edycjach widać, że tyle złotówek wystarcza by stworzyć porządny box; co do zawartości szczegóły znajdą się w ostatecznym regulaminie).
2/ W zabawie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które posiadają aktywny blog na blogspocie (regularne wpisy). Blogi opierające swe wpisy na rozdaniach i konkursach nie będą brane pod uwagę – będę to ostro weryfikować przed wysyłką regulaminu do akceptacji.
3/ Wszystkie osoby biorące ostatecznie udział w akcji zobowiążą się zachować paragon lub inne potwierdzenie (np. skan zamówienia via internet), które okażą drogą mejlową na moje żądanie w razie wątpliwości (okazuje się bowiem, że niektórzy mają w zwyczaju wrzucać do pudełka produkty, które im samym się nie przydały lub pochodzą ze współprac).
4/ W pudełkowej akcji wsiąść mogą udział osoby zarówno z Polski jak i z zagranicy (przy spełnieniu warunku 2/). Jak poprzednio będą dwie listy: na trasie Pl-Pl oraz Pl-zagranica. Osoby będące na liście pierwszej wysyłają box jako paczka priorytetowa natomiast te z drugiej grupy jako list polecony (z uwagi na koszty- tabela poniżej):

Terminy:

1/ Do 25 maja 2012 roku zgłaszamy wstępną chęć (komentarz z wypełnionym formularzem jak niżej);

2/ Po tym czasie (ok. 7 dni) nastąpi wysyłka regulaminu do akceptacji via email;
3/ 2 tygodnie na sporządzenie i wysyłkę Blogbox
(czyli finał w połowie czerwca).

Wpisy wykazujące chęć otrzymania do dalszej akceptacji regulaminu proszę wypełniać wg poniższych punktów (zgłoszenia niepełne będą odrzucane):

1/ Adres bloga:
2/ Email:
3/ Mieszkam: Polska/ Poza granicami Polski
4/ Zgłaszam chęć wysyłki poza granice miejsca/kraju zamieszkania: TAK/NIE

Zapraszam a Wam i sobie życzę udanej zabawy 🙂

Obsession