Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
2 cze

Na deskach czyli liznęłam sztuki

źródło: e-teatr.pl

Wczoraj było kiczowato dziś sięgam wyżyn LOL A to dlatego, że kolejny raz zasmakowałam uczty podanej na deskach teatru, okraszonej muzyką i siłą głosu. Często bywam na tej fecie, zazwyczaj się nią nasycam umiarkowanie, z zadowoleniem, czasami się obżeram łapczywie nie mogąc przestać. Bywa też i tak, że czka mi się długo bom widz krytyczny, choć na szczęście te dolegliwości i efekty uboczne miewam rzadko. Jest w tym wszystkim magia, coś co daje mi szczęście, moje niespełnione marzenie.
Poznań jest dla mnie miastem ubogim (mam na myśli politykę władz i ich nietrafione ruchy, pokerskie miny tfu), często myślę by czmychnąć, na szczęście w materii o której ja wyżej jest dobrze, nawet bardzo. Mój ulubieniec mieści się przy ulicy Dąbrowskiego i ma zespół, którego każdy element tworzy zgrabną całość.
Wróciłam i nie zamierzam zdradzać tajników spektaklu “Obsługiwałem angielskiego króla”, natomiast zastanawia mnie jaki jest Wasz stosunek do tego typu sztuki? chadzacie na przedstawienia teatralne? czy jest to zmora lat szkolnych, w czasie których był to przymus, który trzeba było odrobić jak pańszczyznę? może wolicie kino? A może jesteście widzem w swoim własnym domu?
Obsession