Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
9 cze

Wyniki Celia i zapowiedź nowego konkursu :)

Miło mi ogłosić zwycięzców rozdania z Celią w tle (tak, tak jest ich dwójka).

Zestaw 3x lakiery Tropic oraz pomadko-błyszczyk otrzymuje:

iwona ja

Nowy pomadko-błyszczyk, który jest dodatkową nagrodą, otrzymuje:

Meraja

Gratuluję Wam dziewczyny i poproszę o email z danymi do wysyłki 🙂

A już dziś zaproszę Was wszystkich na poniedziałkowy konkurs, w którym do wygrania będą dwa suflety od Stenders 🙂

W czerwcu do butików STENDERS zawitały dwie nowości – puszyste i lekkie suflety do kąpieli – lawendowy oraz różany. Dołączyły do znanych sufletów: grejpfrutowego oraz żurawinowego.

Różany suflet pod prysznic „Feel the grace!” to lekka, kremowa pianka, która oczyszcza skórę delikatnie, niczym płatki róż. Królewski aromat olejku eterycznego z płatków róż buduje majestatyczną, a zarazem delikatną aurę. To wyjątkowy sposób, by cieszyć się łagodną, relaksującą kąpielą każdego dnia.

Lawendowy suflet pod prysznic „Feel the harmony!” to lekka, kremowa pianka, która delikatnie oczyszcza skórę i zamienia kąpiel w delikatny dotyk. Aby stworzyć subtelny efekt masażu, do sufletu dodaliśmy szczególnie łagodne drobiny peelingujące. Dzięki kojącemu zapachowi lawendowego olejku eterycznego, uczucie harmonii i spokoju wypełni każdy dzień.

Suflety delikatnie oczyszczają skórę i utrzymują jej naturalną równowagę pH. Są one również wolne od parabenów i siarczanów. Nowe suflety zawierają wysokiej jakości, w 100% naturalne olejki eteryczne z róży, lawendy i jałowca.

Obsession