Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
1 lip

Stenders/ suflet do ciała :)

Różany suflet pod prysznic „Feel the grace!” to lekka, kremowa pianka z równie lekką nutą zapachową, która oczyszcza skórę delikatnie natomiast lawendowy suflet pod prysznic „Feel the harmony!” to lekka, kremowa pianka, która delikatnie oczyszcza skórę za pomocą bardzo łagodnych drobinek peelingujących, dzięki czemu produkt z powodzeniem stosować można dzień za dniem.

To innowacyjne rozwiązanie myjące otrzymujemy w okrągłych pojemniczkach aluminiowo-tworzywowych pojemności odpowiednio 110 i 130 gram.
Suflety prócz funkcji myjącej, utrzymują naturalną równowagę pH. Produkty te są wolne od parabenów i siarczanów, zawierają za to wysokiej jakości, w 100% naturalne olejki eteryczne z róży, lawendy i jałowca. Głębsza analiza składów odkrywa przed nami glicerynę, glikol propylenowy oraz substancje myjące (Disodium lauryl sulfosuccinate oraz Sodium cocoyl isethionate) – i to w pierwszej kolejności, później rzeczone olejki.

Niewielka ilość puszystej pianki (kojarzy mi się z wnętrzem ptasiego mleczka) pobrana na dłoń w kontakcie z wodą tworzy bardzo kremową, gęstą pianę, która przyjemnie zmywa całe ciało, a w przypadku lawendy dodatkowo je peelinguje.
Z trzech sufletów, z którymi przyszło mi dotychczas obcować zdecydowanie z uwagi na zapach wybieram żurawinę, żurawina zawsze podbija moje serce. Na drugim miejscu, z uwagi na działanie oczyszczające a przy tym delikatne peelingujące skórę oraz nienachalny zapach plasuje się lawenda. Róża ujęła mnie najmniej z uwagi na zbyt delikatne działanie myjące oraz zapach; ja po prostu, powiedzmy sobie szczerze za różanymi aromatami nie przepadam. Znajdzie za to uznanie w rękach wielbicieli tego typu zapachów.

Cena produktu, według mnie dość wydajnego, o 3 miesięcznej dacie ważności od otwarcia to 39.90zł. Wszystko to kupimy w sklepach stacjonarnych oraz za pośrednictwem strony www Stenders, gdzie znajdziemy sklep online.


Obsession