Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 lip

KWC – aplikacja na telefon

Można by powiedzieć, że przyświruję sprzętem no ale Kochani! mamy XXI 😀 nikogo wiec nie dziwi wyświetlacz telefonu wielkości talerza i grubości naleśnika. Wiec z lanserki nici.
Za to pokażę co i jak z aplikacją, którą namiętnie klikam od kilku tygodni. Niezła zabaweczka; w Rossmannie gdzie aplikacja działa mam nie lada frajdę. KWC to nie wyrocznia, sztywno opinii tam zamieszczonych się nie trzymam, ale chętnie przed zakupem poznaję na szybko stanowisko innych (jeśli jest ich wiele a gwiazdek dużo coś musi być na rzeczy myślę sobie).
O czym mowa? O aplikacji, którą posiadacze smartphonów z systemem Adnroid (to ja) oraz iPhonów mogą ściągnąć za darmo dzięki czemu korzystać z katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Jak to działa (czyli krótka i prosta jak drut instrukcja według Obsession).

Taką Obsession ma tapetkę (taka mała prywata a może temat na Tag? :D)

[pełna bateryjka, pełna gotowość]

Cala ta pokazówka z użyciem telefonu oraz jednego pojemniczka płynu micelarnego od Bourjois, cała sztuka polega na tym by znaleźć ale przede wszystkim: ZESKANOWAĆ! 😀 mój ulubiony punkt programu

skaner rozpoznający kody kreskowe, który przyśpiesza wyszukiwanie konkretnego produktu


cyk
o! płyn Bourjois

klik w ikonkę serduszka i już produkt trafia do zakładki “Ulubieńcy”

moi ulubieńcy i znowu prywata

Wyszukiwanie poprzez wpisanie nazwy produktu/ firmy

Szukanie w grupach

w kolejnej zakładce prezentowane nowości kosmetyczne oraz wyjątkowe promocje dostępne tylko w sieci drogerii Rossmann

Wszystko przejrzyste, łatwe no i przyjemność skanowania. Raz przyskanujesz nigdy nie przestaniesz! takie winno hasło przyswiecać tej akcji.

Kto skanuje ze mną? 😀

Obsession