Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
13 wrz

Pokrzywa! Mam nadzieję się nie (s)parzyć

Żadna ze mnie włosomaniacza choć podziwiam i wzdycham do tych prawdziwych. Kuleje u mnie systematyczność w tej materii, no i długo, naprawdę długo moja pielęgnacja opierała się na szamponie, odżywce i od święta masce. Teraz czasem nakarmię moje włosy olejkiem, doładuję suplementem (KLIK) a ostatnio nosiłam się z zamiarem wcierania specyfików celem uzyskania włosów zdrowych i mocnych. Moją zmorą są wypadające wciąż włosy (ten stan trwa niepokojąco od kilku miesięcy, winię za to oczywiście siebie i moje upodobanie sobie wysokich, mocno ściągniętych gumka upięć; ok ostatnio zaraz po przyjściu do domu daję im oddech i zaplatam lekki warkocz). Wcierki Jantar nie zdobyłam (póki co, bo tak ku prawdzie to nawet mocno się nie postarałam by ją zdobyć, ot zaszłam raptem do dwóch okolicznych aptek) za to mój stan posiadania wzbogacił się o szklaną butelkę z nalepą “WODA POKRZYWOWA”. Opakowanie jest wstrętne, zapach jeszcze gorszy – alkoholowy (choć ja % lubię ten tutaj przyprawia mnie o mdłości), skład krótki i mam nadzieję że wcieranie tego tutaj w skórę głowy (słowa na S nie używam bo mam ciary) choć po trosze pomoże na moje bolączki.

W celu spotęgowania mojej akcji przeciwko utracie włosa zakupiłam dziś w sklepie Kalina odżywkę BAIKAL HERBALS ograniczającą wypadanie włosów (wchodzenie na kusicielskie blogi powinno być zakazane). Prócz tego kupiłam kilka innych rzeczy ale to temat na nowy post 😉

I teraz? Czy trafnie wydałam tę jakże zawrotną sumę 5 złotych polskich i 40 groszy? czy ten alkohol na drugim miejscu nie spowoduje przesuszenia moich włosów czego obawiam się najbardziej?

Uprzedzam pytania: to nie piersiówka naszykowana na piesze me wycieczki 😀 Choć winny się tłumaczy, ja to się mawia, uznałam że należą się w tym miejscu słowa wyjaśnienia. Ta butelka po to by część z nieporęcznej i obrzydliwej butli przelać i spryskiwać skórę głowy, tak dla ułatwienia sobie zadania.

Obsession