Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 paź

wszystkie drogi prowadzą do Rossmanna :D

Wcale nie potrzebowałam tam wchodzić, nie było ku temu żadnej racjonalnej przesłanki by odwiedzać to miejsce, no ale weszłam. A gdy już to uczyniłam przypomniała mi się lawina wpisów na blogach, która dotyczy promocji na produkty własne Ross :] No i z pustymi rękoma nie wyszłam. Oczywiście by nie tylko chwalić się poczynionymi zakupami postanowiłam podzielić się z Wami opinią nt produktu, którego używam od dawna, z mniejszymi czy większymi przerwami, niemniej chętnie zawsze do niego powracam bo uważam że jest fantastiko
 
Ostatnio porzuciłam go na rzecz miceli bo wciąż notowałam na półkach braki, no ale gdy wczoraj moje oczy ujrzały regał a na nim TE CHUSTECZKI i w TEJ JAKŻE PROMOCYJNEJ CENIE, wyciągnęłam dłoń i umieściłam je w koszyku obok reszty zakupów. Wielkiego doświadczenia w używaniu innych chusteczek nie mam więc i porównania, ot zaledwie posiadałam po jednej paczce od YES (Sephora), Nivea czy Alterra ale te są bezkonkurencyjne i nawet nie mam ochoty sięgać i odkrywać nowości w tej materii. Przy delikatnym makijażu (u mnie on występuje niezmiernie rzadko) wystarczy jedna chusteczka, przy mocniejszym (taki faworyzuję) dwie sztuki znakomicie rozprawiają się podkładem wzmocnionym dodatkowo fixem od MAC, tuszem (choć tych wodoodpornych nie stosuję ale podobno wg zapewnień producenta chusteczki sobie poradzą), pomadką, kredką czy cieniami. Myślę, że po zastosowaniu można by pokusić się o pomięcie tonizowania twarzy dodatkowym specyfikiem bo skóra jest przygotowana na przyjęcie kremu/ serum wyśmienicie. 
Czasem (co można zaliczyć na minus) chusteczki mają tendencję do wysychania (nawet te w nowo otwartym opakowaniu) ale na szczęście jest na to rada. Wystarczy bowiem zwilżyć je odrobiną wody termalnej, toniku, jakiejkolwiek mgiełki czy w ostateczności zwykłą wodą by odzyskały w pełni swoje właściwości :] Jeśli macie chętkę wypróbować, a wierzę że tak po przeczytaniu powyższego XD informuję że promocja która aktualnie trwa w drogerii pozwala zakupić je w cenie 3.99zł/ 25 sztuk.
Aha! I jeszcze o zapachu! Jest subtelny, lekko pudrowy, nienachalny i myślę, że nie ma obaw o to że się nie spodoba. Jest na tyle niewyczuwalny lub nieznaczny że nie powinien znaleźć przeciwników.
A co jeszcze nabyłam? Żele których mam i tak w nadmiarze i których nie potrzebuję (póki co), krem do rąk, którego nie potrzebuje na pewno i lakier do włosów, który jako jedyny okazał się być niezbędny :] Zaliczyłam też kilka drobiazgów dla mojego R. czyli kolejne kilka żeli z tym że “for men” oraz dla tożsamych-szampon do włosów. 
Całość obłowienia się kosztowała mnie 10min straconego czasu i 40złotych polskich 😀 To i tak sukces zważywszy na fakt, że kusiły mnie masła, kolejne, których aktualnie mam na stanie chyba ze 30 sztuk. W porę się na szczęście opamiętałam i choć przez chwilę na trzeźwo sprawę przemyślałam a trzeba Wam wiedzieć, że ja dziewcze impulsywne jestem z natury 😀
 
 
Obsession