Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
4 gru

Konkurs Mikołajkowy :)

Miło mi Was zaprosić na Mikołajkowy konkurs, w którym fundatorem nagród jest Merlin.pl 🙂 Wśród nich znajdziecie coś dla ciała i ducha a więc: cień i eyeliner Peggy Sage, szampon Le Petit Olivier, serum do rąk Tołpa, perfumy Jeanne Arthes a na zimowe wieczór ogrzewający płomień świecy i film na DVD “Bez wstydu” w reżyserii Filipa Marczewskiego.
Wszystko co trzeba zrobić to wejść w świąteczny katalog Merlin (klik poniżej), w którym znajdziecie moc pomysłów na prezenty (w kategorii film, muzyka, gry, kosmetyki, zabawki, odzież i akcesoria sportowe):

Z powyższego katalogu wybierzecie swój wymarzony prezent i napiszecie mi w komentarzu w dwóch zdaniach, co chcielibyście znaleźć pod choinką i dlaczego 🙂

Proszę pozostawić komentarz pod postem wg szablu:
1/ Wymarzony prezent z katalogu Merlin (uzasadnij  w dwóch zdaniach)
2/ Adres emali do kontaktu.

Konkurs trwa od dziś do niedzieli (tj. 09.12.2012 roku) do godziny 12.00. Tego samego dnia podam zwycięzcę.

Powodzenia 🙂


REGULAMIN KONKURSU
1. Rozdanie jest organizowane przez serwis somethingtodoff.blogspot.com wraz z portalem Merlin.pl.  Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest firma Merlin.pl. Nagrody stanowią zestaw kosmetyków oraz film DVD.
3.  Uczestnicy mają za zadanie dokończyć zdanie “Wymarzony prezent gwiazdkowy z katalogu Merlin.pl to….?”, a swoją odpowiedź pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką. W komentarzu należy podać również: adres email.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 9 grudnia  2012 r., godz. 12.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybrany zostanie jeden zwycięzca z najciekawszą odpowiedzią. Wyniki zostaną ogłoszone 9 grudnia 2012 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą  w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
Obsession