Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
11 gru

Konkurs z marką Benefit :)

Prezentów świątecznych nigdy dość, prawda? 🙂

Tym razem wspólnie z firmą Benefit przygotowałam dla Was szybki konkurs, bo trwający od dziś do najbliższej niedzieli, tj. 16.12.2012r. do godziny 12.00. Wszystko dlatego by zdążyć z wysyłką i dostawą jeszcze przed świętami 🙂 Do zgarnięcia pięć pełnowymiarowych baz Porefessional (jedna osoba-jedna baza).

Co trzeba zrobić by mieć szansę wygrania:
1/ Polubić fanpage fb firmy Benefit Cosmetics Poland  KLIK

2/ W komentarzu (wg wzoru poniżej) napisać w dwóch zdaniach co Ci się podoba/ nie podoba w  bożonarodzeniowych świętach?

3/ Zostawić pod postem komentarz wg wzoru:
– Lubię fanpage  Benefit Cosmetics Poland jako: (imię i pierwsza litera nazwiska)
– Co mi się podoba/ nie podoba  w  bożonarodzeniowych świętach?
– Adres email:

REGULAMIN KONKURSU
1/ Rozdanie jest organizowane przez serwis somethingtodoff.blogspot.com wraz z firmą Benefit Cosmetics Poland. Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2/ Sponsorem nagród jest firma Benefit Cosmetics Poland. Nagrody stanowią bazy Porefessional (o poj. 22ml) o wartości 140zł każda.
3/ Uczestnicy mają za zadanie dokończyć zdanie ” Co mi się podoba/ nie podoba  w obchodach bożonarodzeniowych świąt? “, a swoją odpowiedź pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką. W komentarzu należy podać również: adres email i imię wraz z inicjałami pod którymi lubi się fanpage fb firmy Benefit Cosmetics Poland .
4/ Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5/ Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 16 grudnia 2012 r., godz. 12.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 6/ Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybrana zostanie piątka zwycięzców z najciekawszą odpowiedzią. Każdy zwycięzca otrzyma 1 egzemplarz pełnowymiarowej bazy. Wyniki zostaną ogłoszone 16 grudnia 2012 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.
7/ Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8/  Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
Obsession