Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 sty

Kilka nowości

Trochę mi ostatnio czasu brak ale dziś udało mi się zrobić dla Was zdjęcia by podzielić się tym co zasiliło moje kosmetyczne zbiory w  tygodniu 🙂
Zacznę od chusteczek, które polecała   Bella  a później  Pigeons Beauty. To alternatywa dla tradycyjnych ręczników do twarzy. Co prawda nie mam problemu przykrych niespodzianek ale postawiłam na pełną higienę i tak za sprawą zakupów w Rossmannie w kwocie 15zł zaopatrzyłam się w trzy opakowania po 30 sztuk każde. Po kilkudniowym z nich obcowaniem już wiem, że zakupu żałować nie będę. Chusteczki są miękkie, chłonne, nie rwą się w trakcie używania, jedna sztuka wystarcza by przetrzeć buzię 🙂

 
Dalej znajdziemy wygraną w azjatyckim konkursie u niecierpka. Troszkę mnie fantazja poniosła i naszą kwietniową wyprawę do Tajlandii i Kambodży umieściłam na łamach New York Times 😀 Pomysł trafiony i doceniony przez Agatę za co jeszcze raz jej serdecznie dziękuję. W przesyłce, która skrywała w swej zawartości nagrody znalazłam Regenerującą maskę z kawiorem oraz Delikatny żel myjący z wyciągiem z pięciu ziaren.

Szczęście mnie nie opuszczało i udało mi się wygrać również w konkursie zorganizowanym na łamach bloga Kasi. W moje ręce wpadł zestaw Phenome-Pure Sugarcane składający się z cukrowego peelingu do ciała oraz cukrowego kremu do rąk.

Rozpieściły mnie też Idalia i Iwona i na moje głośne, blogowe prośby podesłały mi próbki minerałków, z którymi mam nadzieję się w tym roku zaprzyjaźnić 🙂  Dziękuję Wam dziewczyny.
A na deser Naked2, która szturmem zdobyła ostatnio blogi. Wszystko za  sprawą Sephory, w której pojawiła się paletka. Mimo, że nie tak dawno temu zaopatrzyłam w się w Naked1 (KLIK)   postanowiłam kupić dwójeczkę tym bardziej, że dzięki blogowej koleżance upolowałam ją z -30% rabatem 🙂 Na próbki i porównania przyjdzie jeszcze czas. W skład palety Naked2 wchodzi 12 cieni, dwustronny pędzelek (do blendowania i cieni) oraz błyszczyk do ust.

 
 
Obsession