Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
17 sie

Duo od Catrice – C01 Fresh demand

Końcówka sierpnia za pasem a w raz z nią na półkach świeża, limitowana edycja od Catrice – L’Afrique, c’est chic” inspirowana czarnym lądem. Kontynuuję więc rozpoczęty lakierami temat i prezentuję jeden, z dwóch dostępnych w tej serii, duetów bronzer&róż. W szeregach znajdziemy dwa warianty, coś dla tych którzy lubię koralowe wariacje – C02 Oh, Là, Là oraz gratka dla zwolenników róży klasycznych – C01 Fresh demand. W moje ręce wpadła odsłona słodkiego, nieco cukierkowego różu. 

Nie jest to typowa recenzja, raczej prezentacja tego jak kolory wypadają w pudełku no i na licu.

W opakowaniu z tworzywa sztucznego, powiedziałabym że typowego dla firmy Catrice, upakowano duo, którego 2/3 stanowi bronzer, 1/3 zaś wąski pasek różu. Jeden i drugi mają w swych strukturach mnóstwo złotych drobin, które na dłoni są dość znaczne i widoczne, natomiast po naniesieniu na skórę twarzy pędzlem tworzą ładny i zdrowy blask. Powierzchnia produktu omieciona pędzlem ma tendencję do widocznego pylenia z uwagi na to że jego budowa nie jest zbyt zwarta. Krzywdy raczej zrobić sobie nim nie można dlatego z powodzeniem sięgnąć mogą po niego również blondynki. Sama musiałam się nieco namachać by uzyskać efekt jak niżej.

Na ręku duet prezentuje się tak…

Natomiast na policzku tak…

I ciut więcej dla pokazania koloru…

Cena sugerowana to 3.99Euro czyli można przyjąć z dużym prawdopodobieństwem że na naszym rodzimym podwórku będzie to koszt około 18złotych. W tej cenie dostajemy 9gram produktu.

Co myślicie?
Obsession