Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
18 sie

Mojito Madness od Essie

Co prawda Mojito Madness od Essie pokazywałam już podczas notki zakupowej KLIK ale była to tylko migawka a chciałabym  rzeczonemu poświęcić pełen post. Wszystko to dlatego, że od ponad 1.5 tygodnia właściwie się z nim nie rozstaję, co przy moich częstych lakierowych wycieczkach nie zdarza się często. Temat tym bardziej dziwny gdyż zieleń to nie bardzo lubi kolor mojej skóry gryząc się z nią zajadle. Przynajmniej tak zawsze myślałam… Mimo tej wiedzy zamówiłam podczas internetowych zakupów butelkę emalii w cenie 13.99zł. Cena niewielka to też zaryzykowałam. Ryzyko się opłaciło bo kolor jest piękny, soczysty i jak okazuje się pięknie komponuję się z opaloną skórą dłoni.

Jedyną wadą, która może ostudzić zapał potencjalnych, przyszłych klientów to fakt, że lakier barwi płytkę paznokcia i to znacznie i dodatkowo upierdliwie bo na zielono. Zatem zalecam ostrożność i  konieczność nałożenia bazy (u mnie to odżywka Eveline 8w1, której raz jedyny nie nałożyłam i nabawiłam się nieco zielonkawych paznokci, które nie było rady, musiałam lekko opiłować po całości).
Poza tym kocham go i jest moją letnią, lakierową miłością. Myślę, że na jesień również się nada choć o tej wolę na razie nie myśleć i cieszyć się promykami słońca, które tak hojnie spływają na Wielkopolskę 🙂

Pozwoliłam sobie również na małe szaleństwo i na serdecznym palcu umieściłam mocno upakowane piegi od Catrice. To mieszanka srebrnych płatków i złotego brokatu. Nie mam pojęcia czy ten top jest jeszcze do dostania bowiem pochodzi z limitowanej kolekcji spectaculART a ta brylowała na półkach jesienią zeszłego roku.
 
Obsession