Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
25 wrz

Nowości: Maybelline Color Tattoo i lakiery BarryM

Do mojej mini kolekcji, tak uwielbianych przeze mnie kremowych cieni od Maybelline, dołączył właśnie nowy egzemplarz. Wszystko za sprawą zawiłych 😉 promocji w drogerii Natura. Co by nie wdawać się w szczegóły powiem tylko, że cienie te można w cenie często promocyjnej nabyć za 13PLN. I wierzcie mi, są to produkty warte uwagi (o czym pisałam np. TUTAJ).
Poranny makijaż z ich udziałem jest banalnie prosty, efekt mnie zachwyca, trwałość zdumiewa, bowiem nie wchodzą w liczne załamania powieki, które posiadam a kolor nie blaknie z upływem czasu. Wariantów kolorystycznych w naszym kochanym kraju jest niestety mało i to jest jedyny mankament jaki tu upatruję, ponieważ z tego co znajduje na sklepowych półkach podobają mi się jedynie trzy odcienie, które obecnie posiadam (miałam ochotę na fiolet ale jakoś tak topornie się rozcierał więc temat porzuciłam). Rynek amerykański jest w tej materii bogatszy i tam właśnie mam zamiar uderzyć jeśli chodzi o dalsze zakupy kremowych cieni Color Tattoo bo że to nie koniec to jestem pewna.
A jakie są Wasze doświadczenia z tymi formułami? Ja opierałam się długo, jak widać zupełnie niepotrzebnie 🙂

A gdy już o nowościach mowa pokażę szybko nowe lakiery BarryM, które dziś do mnie przybyły w ramach blogowej wyprzedaży. Piękne! Tak to ja mogę jesień witać 😉
[od lewej: Grapefruit, Greenberry oraz Silver glitter]
Obsession