Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 lis

Zoya PixieDust Nail Polish in Solange

Zoya PixieDust to 16 kolorowy, teksturkowych lakierów o piaskowym wykończeniu. Dzięki sprawnej transakcji z  @unappreciated [:*] w moim posiadaniu znalazło się złotko o nazwie “Solange”. Im dłużej i częściej na nie patrzę, tak emalia wydaje mi się coraz to bardziej żółta przez co coraz mniej atrakcyjna. Od początkowych zachwytów mój zapał mocno ostygł i chyba lakier poczeka sobie na lepsze, letnie czasy 😉 Do opalenizny jak znalazł.
Samo wykończenie szalenie mi się podoba jako zwolenniczce piasków w ogóle, zwłaszcza tych z elementami które na paznokciu błyszczą. Niestety zmywanie jest upierdliwe po stokroć. I nie chodzi wcale o fakt konieczności użycia folii aluminiowej jako wspomagacza, a bardziej o to, że lakier ma tendencję do pozostawania na płytce paznokcia w postaci delikatnej, złotej woalki pomimo użycia dużej ilości zmywacza :/ no za cholerę nie mogę się jej pozbyć i tkwi tak uporczywie przez kolejne, długie dni.
Cena 15ml lakieru Zoya PixieDust to 9$, czyli znośnie i pomimo lekkiego falstartu chętnie nabyłabym inne kolory, np. szampański “Godiva” czy śnieżne “Tomoko” 🙂
I weź tu kobietę zrozum 😀

[poniżej dwie warstwy  Zoya PixieDust “Solange”]
Obsession