Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 gru

Nowości Nars

…czyli moje kolejne (imieninowe tym razem) zakupy ze strony hqhair.com, którą osobiście polecę choć otrzymywałam od Was sygnały, że zwlekają z dostawą i zwrotem pieniędzy, słowem bywają z nimi kłopoty. Sama zamawiałam tam już trzykrotnie i za każdym razem transakcja przebiegała bez najmniejszych komplikacji. Darmowa wysyłka do Polski, szybka dostawa lotnicza z Belgii. Może to loteria, nie mam pojęcia, w każdym razie ja nie mam powodów do narzekań.
Tym razem postawiłam na produkty marki Nars, na którą zamierzam w przyszłym roku mocniej stawiać i eksploatować to co mam obecnie (a jest tego póki co niewiele, zaledwie kultowy róż “Orgasm” no i teraz dwa cienie w kremie, które prezentuję w niniejszym poście). Wybrałam te dwa słoiczki z uwagi na fakt, że ostatnio mocno ciągnie mnie do kremowej formuły i tą zdecydowanie ostatnio uznaję, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż oka. Eye Paint może nam posłużyć jako cień nałożony solo lub jako baza do poprowadzenia dalszego makijażu. Póki co próbowałam zgniłą, oliwkową zieleń “Mozambique” samodzielnie i tutaj sprawdza się znakomicie przechodząc w pudrową formułę, która trzyma się na powiece przez cały dzień. Niemniej nie wydaje wyroków, ponoszę, posprawdzam i wrócę z pełną wersją posta a tymczasem zapraszam Was na zdjęcia 🙂
Aha, cena pojedynczego egzemplarza to 18 funtów za 2,5 grama produktu.
Występuje w 10 odcieniach, pięć z nich jest matowych (Black Valley i Mozambique, Mesopotamia czyli ciemny brąz, szary Transvaal, turkusowy Solomon Islands), pięć shimmerowych (ciemna zieleń Snake Eyes, filotowa czerń Tatar, granatowa czerń Ubangi, srebro Interstellar oraz złoto Iskander)
Obsession