Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
13 kwi

GET YOUR KICKS – ON ROUTE 66

Czyli nowe lakiery o piaskowym wykończeniu, tym razem marki Anny, które napotkać można od marca w perfumeriach Douglas.

Lakierów jest sześć* – znajdziemy tu delikatny róż, fuksję, pomarańczową-czerwień, błękit, kolor morski i antracyt, który posiadam ja i który pokażę dziś na blogu. To pierwsza buteleczka lakieru tej marki, która znalazła się u mnie i kolejna z tym wykończeniem. Jak powszechnie wiadomo 😉 jestem wielką zwolenniczką tego typu emalii. Nie straszna mi chropowatość występująca często na finiszu oraz mozolne zmywanie (najczęściej piaski usuwa się z płytki łatwiej niż typowe glittery a nawet jeśli napotykam przeszkody to zastosowanie folii aluminiowej szybko załatwia temat – TUTAJ KRÓTKI INSTRUKTAŻ).


No. 610 American Dream
No. 617 Get Your Kicks
No. 655 She’s Amazing
No. 680 Rock Your Nails
No. 690 After Dinner Show
No. 969 Highway To Heaven

Jedno słowo, które idealnie opisuje kolor mojego egzemplarza (680 Rock your nails) to, jak wspomniałam, antracyt. Mamy tu więc odcienie szarości, czerni, grafitu, połysk i szklistość. Biorąc pod uwagę moje szerokie doświadczenie w noszeniu lakierów typu “sand” stwierdzam z całą stanowczością, że odcienie ciemne są najpiękniejsze i tak jest i tym razem. Ten kolor i wykończenie to jest to co lubię szczególnie.
Do pełnego krycia potrzeba tu dwóch cienkich warstw, przy czym każda z nich jest gęsto upakowana piaskowym glitterem. Po nałożeniu dość cienkim pędzelkiem potrzeba tu krótkiej chwili do całkowitego wyschnięcia (generalnie mając praktykę z pisakami p2, Kiko czy  BarryM stwierdzam, że czas wysuszania w przypadku piasków jest naprawdę miłą i krótką niespodzianką).
Chropowatość jest tu znaczna i uważałabym przy czynnościach typu: zakładanie rajstop czy zapinanie jedwabnej bluzeczki 😉  Lakierki marki Anny dostępne są w perfumeriach Douglas w cenie 45zł za pojemność znaczną bo wynoszącą 15ml.  Sama czuję się skuszona i chętnie obejrzę całą dostępną gamę lakierów.
A jak jest u Was? znacie lakiery tej marki?

Obsession