Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
12 kwi

Revlon Parfumerie na dłoniach

Zgodnie z obietnicą prezentuję jak wypadają na dłoniach nowe, pachnące lakiery Revlon Parfumerie Zapraszam 🙂

Stwierdzić należy z całą stanowczością, że podczas nakładania jak i podczas noszenia uwalnia się tu zapach i jest on adekwatny do nazwy nadanej poszczególnym lakierom. We wszystkich czterech egzemplarzach znajdziemy cienki pędzelek i dość mocno lejącą konsystencję. Wszystko to razem dobrze nanosi się na płytkę paznokcia.

Frenczowy róż 070 (Pink pineapple) to zdecydowanie aromaty egzotycznego ananasa. Kolor jest subtelny i bardzo ładny ale dla pełnego krycia potrzeba tu aż trzech warstw. Myślę, że można pokusić się o jedną lub dwie warstwy i użyć lakieru do klasycznego frecza.
Fuksjowa propozycja podbita niebieskim, delikatnym shimmerem z numerkiem 060 (African tea rose) jest niezwykle kremowa i bardzo dobrze kryje (jedna, opcjonalnie dwie warstwy). Zapach? różany, mocno różany i na myśl przywodzący lakiery od Lovely, które swego czasu robiły furorę w blogosferze.
Mój faworyt! czyli kremowa, trawiasta zieleń 075 (Lime basil). Zgodnie z nazewnictwem odnajdziemy tu lekko limonkowe aromaty. Schnie najlepiej ze wszystkich tych propozycji bo nie ma, doprawdy nie ma potrzeby by nakładać tu więcej niż jedną warstwę 🙂
Przypuszczam, że ta propozycja o numerze 140 (Moonlit woods) większości (podobnie jak mi) nie przypadnie do gustu. Grafitowo/fioletowy kolor jeszcze się broni ale perłowe wykończenie niestety już nie. Jak można mniemać mamy tu wyraźne smugi niezależnie od warstw i sposobu nakładania. Poniżej dwie warstwy o zapachu trudnym do określenia, mnie samej na myśl przywodzi perfumy 😉 ale jakie? tego niestety powiedzieć nie sposób.
Na paznokciach pozostała fuksja, różany zapach mocno wierci nozdrza 😉 co do jakosci wypowiem się niebawem. Lakiery Revlon Parfumerie można dostać w drogerii Hebe lub perfumeriach Douglas w cenie 19,90zł.
A z ogłoszeń parafialnych to pragnę zaznaczyć obecność blogową nowego szablonu. Dajcie koniecznie znać czy Wam się podoba no i czy wszystko wyświetla się prawidłowo 🙂 Z góry wielkie dzięki [cmok]
Obsession