Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
17 maj

Chanel Illusion d’Ombre Eyeshadow…

…w odcieniu  90 “Convoitise”, czyli kolejna odsłona kremowo-żelowych cieni marki Chanel.Po bardzo udanej premierze w wykonaniu grafitowej propozycji “Mirifique” KLIK postanowiłam pokazać Wam kolejną odsłonę tych nad wyraz kremowych cieni. Temat, podobnie jak w pierwszym przypadku, mocno przypadł mi do gustu zarówno z uwagi na formułę, trwałość jak i kolor.
4 gramy mocno upakowanego, niezwykle aksamitnego i ciut żelowego produktu otrzymujemy w słoiczku z ciężkiego i grubego szkła. Dodatkowo mamy tu kartonik i składany, mały i skośny pędzelek, którego szczególnie rzadko używam /wszystko to dlatego, że preferuję nakładanie kremowych produktów po prostu palcami/.
Złoty po stokroć kolor w słoiczku może się wydawać być zbyt żółty, jednak po nałożeniu i ewentualnym roztarciu zyskujemy tu lekkie, białe złoto. Kolor jest tu na pewno lżejszy, bardziej transparentny niż grafitowa odmiana cienia. Efekt można budowa od delikatnego do zdecydowanego.
Za co uwielbiam te cienie? Przede wszystkim za niezwykle aksamitną konsystencję, która bez problemu rozkłada się równomiernie na powiece. “Convoitise” może stanowić bazę do wykonania bardziej złożonego makijażu ale przy braku czasu z powodzeniem może zrobić nam całe oko. Wygląda cudownie przez cały aktywny dzień. Owszem, po upływie jakiś ośmiu godzin zauważam lekkie zbieranie się w załamaniach powieki ale uznać to można za naturalną kolej rzeczy (jestem posiadaczką suchej skóry twarzy), przy tym wszystkim kompletnie nieznaczącą .
Według zapisów znalezionych w sieci pojedynczy cień Chanel Illusion d’Ombre kosztuje około 131zł/ 4g, ale wierzcie mi to cudo jest warte każdej ceny, dlatego jeśli tylko nadarzy się ku temu okazja z przyjemnością powiększę swoje małe, póki co, zbiory.
[na powiece kremowy cień Chanel bez bazy]
Obsession