Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 sie

Orly Color Blast

…czyli nowa seria lakierów.

A tak właściwie to odświeżona bowiem kolory znane są z regularnych kolekcji firmy a tutaj zapakowane w mniejsze buteleczki pojemności 11ml (zamiast 18ml) i w obniżonej cenie – 29zł (zamiast 39zł). Spekulowano w sieci na ten temat, a ostatecznie rozjaśniła tę kwestię Mania w tych oto słowach: “To są odpowiedniki wersji profi, które np w USA dostępną są w drogeriach ale w mniejszej pojemności”. Wszystkich więc chętnych na zakupy serii Orly Color Blast, która liczy w sobie aż 72 kolorów (9 wykończeń i tekstur) oraz 12 preparatów, a które możecie zobaczyć na stronie colorblast.pl, uprzedzam by dokładnie przyjrzeć się swym wyborom.

Sama wybrałam sobie trzy kolory, z których jeden mi się dubluje. To kremowy lakier, który tutaj nosi nazwę “Violet Pastel Creme” natomiast regularnie to prawdopodobnie “Harmonious Mess” który pokazywałam Wam bliżej tutaj

Kolejny egzemplarz to neonowy niebieski, który w kolekcji Color Blast zwie się “Aqua Neon” a spotkać go również można pod postacią “Skinny dip” w regularnej serii o większej pojemności. Piękny, intensywny kolor, kryjący przy dwóch warstwach.
I piłeczka tenisowa, której tutaj nadano nazwę “Tennis Ball Neon” natomiast normalnie, w powiększonej wersji 18ml występuje najprawdopodobniej jako “Glowstick”. Krycie jest bardzo dobre ale uprzedzam, że potrzeba tu trzech warstw by osiągnąć zadowalający i widoczny na zdjęciach półmatowy efekt. Na szczęście kolejne warstwy wysychają w tempie ekspresowym. Kolor idealny na lato, do skóry lekko muśniętej słońcem.

Obsession