Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
21 lut

MAC/ kolekcja Lightness of Being

Zgodnie z zapowiedzią KLIK prezentuję kolekcję Lightness of Being marki MAC Cosmetics. Nie jest tajemnicą, że kupiły mnie te urocze, dzianinowe tłoczenia, które w odmianie która widzicie na zdjęciach występują na cieniach do powiek i rozświetlaczach. Moje odcienie to Perfect Topping [shimmery off white with light pink/blue/yellow marble] lśniąca złamana biel różem, niebieskim, żółtym (126.00 zł/ 10g/ 2 dostępne kolory) oraz cień Uninhibited [shimmery light gray (half pearly/half frost)] lśniąca, metaliczna szarość (100.00 zł/ 1.8g/5 dostępnych kolorów).
 

 
Perfect Topping to mieszanka migoczącej bieli złamana bielą, różem, niebieskim, żółtym przy czym po nałożeniu i roztarciu na szczyty kości policzkowych odnotowuje tu zdecydowanie złote i różowe, zdecydowane zimne tonacje (które zresztą bardzo dobrze widać na próbce TUTAJ). Z jego pomocą osiągniemy gładką taflę oraz subtelne rozświetlenie. Mamy tu bardzo miękki produkt, który z łatwością nabiera się na pędzel i tak samo rozprowadza po policzkach.
Cień Uninhibited to zdecydowanie mocno metaliczne wykończenie szarości w dwóch odcieniach (cień podzielony jest na dwie połówki) – jaśniejszej, jednolitej frost oraz nieco grafitowej pearly z dodatkiem srebrnych drobinek. Podobnie jak w przypadku rozświetlacza, również mineralny cień odznacza się miękkością podczas aplikacji, dlatego zalecam ostrożność i dobre otrzepanie pędzelka czy pacynki z nadmiaru. Pigmentacja jest dobra i nawet bez wspomagającej bazy osiągniemy ładny makijaż oka.
Kolekcja Lightness of Being marki MAC Cosmetics to także między innymi mineralne pomadki (106.00 zł/ 3.6g/ 5 dostępnych kolorów) i lakiery do paznokci (42.00 zł/ 10ml/ 2 dostępne kolory). Piękna, koralowa pomadka Style Surge to kolejna odsłona mineralnej produktu marki MAC, która jest w moim posiadaniu. Swego czasu zachwycałam się piękną nudziakową odsłoną o nazwie Pure Pout KLIK i nadal podtrzymuję mój fascynację nad tą pozycją. Pomadki są nieziemsko kremowe i trwałe.
Lakier do paznokci w odcieniu Modern Movement jest niezwykle kremowy i przy zastosowaniu nawet jednej warstwy osiągniemy bardzo ładny, delikatny efekt. Na wzorniku (wybaczcie, że nie na dłoniach ale dwa dni temu zmyłam rzeczony lakier na rzecz czerwieni) mamy nałożone dwie warstwy w kolorze szaro-fioletowym.
I makijaż… Na oku cienie Uninhibited, na policzkach i na łuku kupidyna rozświetlacz Perfect Topping a na ustach mineralny koral Style Surge.

Obsession