Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 mar

MAC Cinderella Mystery Princess Beauty Powder

Najsłynniejsza księżniczka Disneya stała się inspiracją dla limitowanej kolekcji MAC Cosmetics pełnej magicznych kolorów. W kolekcji znajdziemy błyszczyki… do oczu (ciekawa sprawa!), paletkę cieni do oczu, giltter do skóry i włosów, dwa pigmenty, tusz do rzęs, dwa połyskujące eyelinery Fluidlines, pomadki i błyszczyki, pędzle i puder, między innymi Mystery Princess, o którym dziś kilka słów napiszę.

Wszystkie produkty kolekcji zamknięte zostały w specjalnie zaprojektowanych jasno lawendowo-niebieskich opakowaniach z perłowym połyskiem, które mogą konkurować z najwspanialszymi królewskimi szatami. Naprawdę bajkowo.
Puder Beauty Powder Mystery Princess [116zł/10gram; niestety w sklepie on-line z etykietą “wyprzedany” więc proponowałabym rozszerzyć krąg poszukiwań o sklepy stacjonarne] to aksamitna, lekka i delikatna mieszanka opisana na oficjalnej stronie jako “pink beige with silver shimmer”. Mamy tu generalnie satynowe różowo-srebrne, zdecydowanie chłodne wykończenie z widocznymi, miejscami dużymi w swym rozmiarze drobinami. Puder nałożony na szczyty kości policzkowych oraz na łuk kupidyna nadaje twarzy promienny, delikatny i rozświetlony wygląd. Zobaczcie jak cudownie wygląda w opakowaniu wyposażonym w lusterko 🙂

To co widzicie poniżej to efekt zdecydowanego potarcia palcami po miękkiej tafli pudru Beauty Powder Mystery Princess. Nie licznie na takowy podczas nakładania produktu na twarz za pomocą pędzelka (czy to ze sztucznym czy naturalnym włosiem) bowiem efekt jaki uzyskałam za każdym razem jest naprawdę delikatny, lekko rozświetlający i bardzo trudny do uchwycenia za pomocą obiektywu aparatu (stąd też brak we wpisie mojej buzi). Według mnie puder będzie idealny dla osób poszukujących subtelnych i chłodnych wykończeń w makijażu (najlepiej gdy skóra ma współgrającą, chłodną tonację).

Jak podoba Wam się Beauty Powder Mystery Princess i cała kolekcja? 🙂 Ktoś próbował błyszczyków… do oczu? Jestem ich strasznie ciekawa.
Obsession