Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 wrz

Clarins Joli Rouge

Pierwszy raz pomadkę Clarins Joli Rouge klik pokazywałam Wam przy okazji wiosennej kolekcji Clarins Spring 2015 Garden Escape. Marka Clarins ulepszyła pomadkę Joli Rouge oraz stworzyła szeroką paletę nowych odcieni.

Co rzuca się od razu w oczy to smuklejsza, złota skuwka metalowego opakowania. Szalenie mi się podoba i nie ukrywam, że jako zwolenniczce wszystkiego co złote, zdecydowanie bardziej niż w przypadku poprzedniej, wiosennej odsłony. Biżuteryjne, efektowne opakowanie szybko zdobyło moje serce.

Wewnątrz Joli Rouge skrywa pomadkę o innowacyjnej kremowej konsystencji, dającej niesamowite sensoryczne odczucie. Intensywny kolor potęguje połysk. Stanowi prawdziwą pielęgnację ust, zapewniając im komfort i nawilżenie.

Posiadam trzy piękne kolory: numer 745 Pink praline czyli lekki, różowy nude, numer 747 Rosy nude to mieszanka różu z domieszką moreli i soczysta pomarańcza 701 – Orange fizz. Formuła jest taka jak lubię najbardziej. Pomadki gładko suną po ustach pozostawiając kremową i dość gęstą warstwę koloru oraz odczuwalnego nawilżenia. Nie rozlewa się poza kontur ust, równomiernie się rozprowadza i nie pozostawia smug. Na plus zaliczę fakt, że nie podkreśla suchych skórek i zawsze prezentuje się pięknie. Trwałość, w zależności od intensywności jedzenia i picia, określiłabym na kilka godzin, przy czym jasnym jest, że nudziakowe odcienie zjadają się szybciej niż te o intensywnym pigmencie.

Pomadki Joli Rouge same prześlizgują się po ustach. Unikalny kształt pomadki udoskonala kontur ust, zapewnia zachwycający kolor oraz precyzyjną aplikację już za pierwszym razem. Bogata konsystencja gwarantuje, że kolor nie rozmaże się ani nie wyblaknie na ustach.

Tej jesieni pomadka Joli Rouge będzie na ustach wszystkich! Daj się uwieść wyśmienitemu smakowi czerwonej porzeczki i zapachowi wszystkich pomadek: całkowicie uzależniającemu!
Obsession