Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 gru

Sisley L’Orchidee Highlighter Blush

czyli małe dzieło sztuki, które dawno zawróciło mi w głowie i nijak nie chciało z niej wyjść

 

Długo zastanawiałam się, którą wersję kolorystyczną wybrać: chłodną, zdecydowanie z różowymi akcentami czy raczej ciepłą, która usłana jest złotymi drobinami i zastąpi z pewnością jednocześnie rozświetlacz i bronzer.

 

 

Sisley L’Orchidee Highlighter Blush With White Lily (cena 349PLN) bo o nim tu dzisiaj mowa to róż rozświetlający, który poprawia koloryt i wygląd cery, zapewniając jej świeżość i blask.

Formuła wzbogacona o wyciąg z białej lilii przynosi poczucie komfortu i zmiękcza naskórek.

Potrójny zestaw rozświetlających odcieni został specjalnie opracowany tak, aby delikatnie wyrzeźbić rysy twarzy i podkreślić jej naturalne piękno. Trzy delikatne odcienie nadają skórze blask. Rozdrobnione pigmenty i perłowe drobinki zapewniają natychmiastowy efekt. Jedno pociągnięcie pędzelka wystarczy, aby cera odzyskała promienny i jednolity wygląd. Produkt jest bardzo łatwy do nałożenia, nie ma więc mowy o narobieniu nieestetycznych plam.
Kolory znajdujące się w metalowej i bardzo eleganckiej puderniczce układają się w symbol marki czyli kwiat orchidei. Wokół znalazło się miejsce na lekki bronzer z upakowanymi wewnątrz, złotymi drobinami. Dalej pomarańczowo-brzoskwiniowe płatki i serce kwiatu złożone z bronzera i rozświetlających skórę płatków. Efekt rozświetlającej tafli można z powodzeniem na policzkach budować i uzyskać lekkie muśnięcie lub wyrazisty rezultat. W jednym i drugim przypadku wynik jest niezaprzeczalnie cudowny.

 

 

 

Prócz bohatera dzisiejszego wpisu na buzi mam nowy, beztłuszczowy podkład o przedłużonej trwałości Sisley Phyto-Teint Eclat w odcieniu 02 Soft beige, któremu niebawem poświęcę odrębny wpis. To lekki podkład o przedłużonej trwałości który według zapewnień rozświetla,
doskonale kryje i daje naturalne wykończenie. Na oku kredki Sisley z wiosennej kolekcji czyli Phyto-eye Twist: 1 Topaze i 2 Bronze klik. Dodatkowo tusz Diorshow 090 Problack i pomadka Dior Addict 578.

 

 

 

 

Obsession