Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
27 wrz

Sisley Paris – nowość – Exfoliating Enzyme Mask

Poznajcie nowość marki Sisley Paris – delikatny peeling nowej generacji, Exfoliating Enzyme Mask to przygotowawcza pielęgnacja skóry, która w zaledwie 1 minutę wyrównuje cerę i ujawnia jej blask. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej.

Ekspresowy krok do zmiany jakości skóry, dzięki dwóm uzupełniającym się działaniom :

1. Złuszczanie i przygotowywanie
Papaina, enzym w 100% naturalnego pochodzenia, delikatnie złuszcza skórę, aby idealnie przygotować ją do późniejszego rytuału pielęgnacyjnego. Skóra jest wygładzona, miękka i jedwabista.

2. Odkrycie blasku
Kombinacja udoskonalających kluczowych składników oczyszcza skórę, jednocześnie dając efekt cery równomiernej i rozświetlonej. Skóra jest bardziej wyrównana i promienna, promienieje pięknem.

To produkt o konsystencji pudru, zmieniającego się w krem. Drobny puder, który w kontakcie z wodą zamienia się w bogato pieniący się krem, idealny do stosowania jako maska. Ta hybrydowa pielęgnacja skóry łączy w sobie dwa eksperckie kroki: moc peelingu i delikatność maski dla skóry „jak nowej” w mgnieniu oka. Jej naturalny i delikatny zapach zapewnia prawdziwą chwilę relaksu. To maska przygotowawcza do wszystkich zabiegów. Stosuj raz lub dwa razy w tygodniu, aby przywrócić blask i przygotować skórę do rytuału pielęgnacyjne
– PRE-MASK : po zastosowaniu Exfoliating Enzyme Mask, nałóż maskę dopasowaną do potrzeb skóry (nawilżenie, młodzieńczy blask, odżywienie itp.).
– PRE-SKINCARE : po nałożeniu złuszczającej maski enzymatycznej nałóż zwykłą codzienną pielęgnację skóry.

 

W ciągu zaledwie 1 minuty zapewnia działanie rozświetlające: naskórek jest delikatnie złuszczony, martwe komórki są usunięte, pory wyglądają na zwężone, a tekstura skóry jest wyrównana. Skóra wygląda na jednolitą, gładszą i czystszą, a jej świetlistość zostaje przywrócona. Jest idealnie przygotowana na kolejne produkty pielęgnacyjne.

Dostępność produktu: butik internetowy www.sisley-paris.pl

Obsession