Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
4 kwi

Burberry Kisses sheer 225 Carnation

Burberry Kisses Sheer to delikatna, błyszcząca formuła która nawilża usta, stopniowo pokrywając je półprzezroczystym kolorem

Burberry Kisses Sheer (129PLN, do dostania wyłącznie w perfumerii Sephora) dostępna jest w wielu przepięknych i starannie zaprojektowanych kolorach dostosowanych do różnych odcieni skóry. Kolorowy sztyft zapakowano w magnetyczną, metalową skuwkę z tłoczeniem w kratkę, która jest charakterystyczna dla marki.

 

 

Lekka żelowo-masełkowa konsystencja pomadki precyzyjnie wtapia się w usta, nadając im połysku już za jednym pociągnięciem. Produkt odżywia usta i nadaje im delikatnego blasku. Myślę, że jest to w pierwszej kolejności produkt pielęgnacyjny (w skład produktu wchodzi opracowana przez markę Burberry mieszanka dzikiej róży, herbaty i lawendy) a dopiero potem koloryzujący bowiem mój odcień oznaczony numerkiem 225 czyli Carnation to prawdziwy delikates. Pierwsze skojarzenie, zarówno jeśli chodzi o kolor i formułę, to pomadka Chanel  Rouge Coco Shine 116 czyli Mighty z kolekcji L.A. Sunrise Collection,  którą pokazywałam tutaj, jednak kolor pomadki Burberry jest ciut cieplejszy a konsystencja na ustach lżejsza. Z uwagi na to, że jest produkt lekki na ustach utrzymuje się niedługo dlatego w ciągu dnia trzeba nanosić pomadkę kilkakrotnie. Wybaczam jej to jednak bo z założenia nie jest to formuła long wearing nie ma więc co oczekiwać wysokiej trwałości. Fajne jest to, że pomimo zniknięcia pielęgnacyjnej, aksamitnej warstewki, lekki kolor pozostaje na wargach. Pomadka wygląda na ustach bardzo naturalnie, równo się rozprowadza, nie smuży, nie zbiera się w załamaniach, wszystko wygląda estetycznie.

 

 

 

 

 

 

Obsession