Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
21 wrz

Burberry Hero woda perfumowana

Burberry przedstawia Hero Eau De Parfum i zabiera nas na kolejny etap podróży z Burberry Hero. To intensywny, głęboki zapach, który obudzi w każdym bohatera. Kampania przedstawia mężczyznę, który poszukuje wolności, jest gotowy do osobistej przemiany, wolny od wszelkich uprzedzeń. To bohater, który jest ucieleśnieniem niebywałej swobody przepojonej męską energią. Odkrywa samego siebie zachowując przy tym szacunek dla majestatu świata przyrody.


Kampania, wyreżyserowana przez Jonathana Glazera i uwieczniona na fotografiach Mario Sorrentiego, ukazuje tajemniczego a zarazem żądnego przygód Adama Drivera w otoczeniu zachwycającego piękna świata przyrody. Pełna wrażliwości energia naszego bohatera została zestawiona z siłą królestwa zwierząt, którą reprezentuje towarzyszący mu koń.
Nowa woda perfumowana inspirowana jest poszukiwaniem wolności płynącej z wewnętrznej wrażliwości.

„Inspiracją do stworzenia Burberry Hero Eau De Parfum były moje wspomnienia lasu Landes, gdzie sosny rosną blisko oceanu. Zapach igieł sosnowych wymieszany z otulającym aromatem rozgrzanego piasku i morską bryzą stworzyły kompozycję, którą chciałem odtworzyć. Delikatne nuty żywiczne zawarte w tym zapachu dają wyraz potrzeby ponownego odnalezienia i połączenia się z własnymi wewnętrznymi instynktami “. Aurélien Guichard, Perfumer.

Wibrujące aromaty igieł sosnowych w nutach górnych płynnie łączą się z benzoiną i kadzidłem ze środka zapachu tworząc intensywne połączenie głębokiej zmysłowości. Bazę zapachu stanowi mieszanka trzech ciepłych, otulających olejków z drzewa cedrowego stanowiące wykończenie tej wyjątkowej kompozycji.

Flakon jest wyrazisty i nowoczesny, podobnie jak zapach, który w niej umieszczono. Jego krawędzie są abstrakcyjną reinterpretacją końskiego kopyta, na którym wygrawerowano ikoniczne logo Burberry. Widnieje na nim również monogram Thomasa Burberry, nawiązujący do postaci założyciela domu mody.

Obsession