Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
16 lip

Makijaż Burberry/ Cat Lashes mascara

Burberry coraz bardziej obecna jest w mojej kosmetyczce co cieszy mnie mocno bo bardzo jej kosmetyczne produkty lubię. Dziś przychodzę z letnim makijażem, w którym wykorzystuję produkty które miały swoje recenzje na blogu ale jest tu też gość specjalny, czyli nowość – wielozadaniowy tusz do rzęs Cat Lashes – maskara, która doskonale podkreśla i otwiera oko tworząc efekt „kociego oka”.  Czym cechuje się ta nowa mascara? Mamy tu innowacyjną szczoteczkę w kształcie klepsydry, syntetyczną, wykonana z elastycznego polimeru (elastomer), dzięki czemu dopasowuje się do kształtu oka i już za pierwszym pociągnięciem chwyta wszystkie rzęsy pokrywając je kolorem. Zakończenie szczoteczki w kształcie stożka pozwala na wydłużenie rzęs w zewnętrznym kąciku oka, tworząc w ten sposób efekt „kociego oka”. Cat Lashes otula rzęsy, wydłuża je i oddziela, sprawiając, że rzęsy pokryte są tuszem od nasady aż po końce, a jednocześnie pięknie podkręcone. Efekt ten można intensyfikować sam poniżej pokazałam jak wyglądają rzęsy pokryte jedną warstwą tuszu, jest to look który nosze na co dzień gdy stawiam na mocniejsze usta. Lekka formuła podnosi i podkręca każdą rzęsę od nasady aż po koniec. Rzęsy pozostają miękkie i elastyczne. Maskara, zapakowana w piękne metalowe opakowanie, występuje w trzech odsłonach kolorystycznych:  Jet Black No.01, Chestnut Brown No.02 oraz Midnight Blonde No.03.

Cat-Lashes-mascara3

“Cat Lashes to idealny tusz do rzęs jeśli pragniesz doskonale podkreślić oko. Wspaniałe w nim jest to, że pozwala na wydłużenie rzęs, ich pogrubienie oraz doskonałe pokrycie tuszem na całej długości. To niezwykle prosty sposób na osiągnięcie doskonałego efektu pogrubionych rzęs.” Burberry Make-up Artistic Consultant, Wendy Rowe


Cat-Lashes-mascara5 Cat-Lashes-mascara6
Cat-Lashes-mascara2
Poniżej efekt jaki osiągnęłam poprzez jedno pociągnięcie kolorem Jet Black No.01. Według mnie nie jest to intensywna czerń, raczej ma coś z sobie z grafitu. Efekt jest lekki a rzęsy nie są obciążone czyli to co lubię nosić latem. Ponadto na policzkach wylądował Warm Glow Natural Bronzer 01 klik, na powiekach prześliczna paleta cieni Burberry Complete Eye Palette no 25 klik a na ustach niezwykle kremowa czerwień  Burberry Full Kisses  Military Red No 553.

Cat-Lashes-mascara7

Obsession