Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 sie

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil °Red berry

Po tak ogromnym sukcesie olejków do ust Clarins Instant Light Lip Comfort Oil, które swą premierę miały wiosną zeszłego roku, niemal pewnym było pojawienie się nowych odsłon. Po miodowej i malinowej wersji mamy czerwoną mieszankę owoców oznaczoną numerem 03 czyli red berry. Pierwszą, malinową odsłonę pokazywałam Wam już dawno temu klik. Jeśli chodzi o moje wrażenia to nic się nie zmieniło, nadal uważam, że jest to świetny produkt pielęgnacyjny.  Potwierdzeniem niech będzie zaopatrzenie się w kolejne opakowanie.

Light-Lip-Comfort-Oilred_9

Niezależnie od wersji, to małe, urocze opakowanie zawiera w sobie bombę owocową, zarówno jeśli chodzi o zapach i smak olejku. To świeżo zebrane maliny, truskawki i jeżyny. Coś niesamowitego. Komfort noszenia jest niezaprzeczalny. Na plus należy zaliczyć efekt nawilżenia (składnikiem dominującym w Lip Comfort Oil jest stosowany z uwagi na jego właściwości odżywcze orzech laskowy, wspólny dla wszystkich receptur wykorzystywanych przez markę Clarins w produktach do twarzy  i olejkach do ciała; w składzie znajdziemy także połączenie naturalnych olejków z mirabelki i jojoby) przy jednoczesnym braku uczucia lepkości pomimo mocno gęstej struktury. Kolor jest naprawdę nieznaczny, delikatnie czerwony, ale naprawdę subtelny choć najbardziej zauważalny w porównaniu z wersją malinową i miodową. Zaskakujący jest aplikator, który w tym przypadku występuje w postaci sporych rozmiarów gąbeczki. Olejek nałożony na usta trwa na nich od godziny do dwóch, po tym czasie znika efekt mokrych ust, w rezultacie pozostawiając je miękkie i odżywione.

Light-Lip-Comfort-Oilred_7

Lip Comfort Oil można kupić pojedynczo w cenie 89zł/7ml lub w promocyjnych zestawach: zestaw dwóch kultowych olejków do ust Instant Light Lip Comfort Oil, w odcieniach: 01 – honey oraz 02 – raspberry aktualnie jest w super cenie 119zł klik.

Light-Lip-Comfort-Oilred_6fLight-Lip-Comfort-Oilred_5 Light-Lip-Comfort-Oilred_6 Light-Lip-Comfort-Oilred_ Light-Lip-Comfort-Oilred_11 Light-Lip-Comfort-Oilred_12 Light-Lip-Comfort-Oilred_13

Obsession