Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
2 sie

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation, to produkt który jako nowość pojawił się wiosną tego roku na perfumeryjnych półkach. Z zasady jest to podkład typu fluid, który idealnie ma dopasować się do skóry, zapewniając efekt perfekcyjnej i pełnej świeżości cery przez cały dzień. Z początku byłam sceptyczna, wszystko dlatego że jestem zwolenniczką mocnego krycia a od matu uwolnić mi się czasem trudno. Jednak wszystkie obietnice skusiły mnie i pomyślałam, że dam mu szansę latem gdy jest to okres w którym jestem w stanie zrezygnować z ciężkich i kryjących podkładów na rzecz czegoś lżejszego. To była bardzo dobra decyzja. Podkład idealnie dopasowuje się do skóry i podkreśla jej naturalną tonację.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation występuje w trzech wariantach kolorystycznych: różowym (ten kolor sprawdza się u mnie zimą i jesienią), neutralnym i golden czyli żółto-oliwkowym, idealnym dla cery muśniętej promykami słońca. Chyba nie muszę pisać, która wersję wybrałam na lato?

Shiseido-Synchro-Skin-Lasting--Liquid-Foundation0 Shiseido-Synchro-Skin-Lasting--Liquid-Foundation4


Dzięki zastosowaniu technologii sensorycznej, podkład adaptuje się do zmian jakie zachodzą w skórze o różnych porach dnia, tak aby zagwarantować efekt idealnej cery przez cały dzień. Podkład idealnie dopasowuje się do skóry i podkreśla jej naturalną tonację. Wyjątkowa konsystencja gwarantuje komfort i świeżość makijażu. Zawarte w formule fluidu składniki pielęgnacyjne oraz filtr SPF 20 zapewniają dodatkową ochronę przed zagrożeniami.


Shiseido-Synchro-Skin-Lasting--Liquid-Foundation6

Wyjątkowa konsystencja gwarantuje komfort i świeżość makijażu, jest lekka i gładko rozprowadza się w strukturę skóry zapewniając świeżość i brak obciążenia. Kolor nie utlenia się w ciągu dnia i lekkie, oliwkowe tonacje pozostają przez długie godziny na twarzy w stanie niezmienionym. Dodatkowym atutem jest obecność filtra SPF20. Dla kogo jest stworzony Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation? Uznanie znajdzie pośród osób, która lubią nienaganny i naturalny wygląd skóry. Idealnie sprawdzi się na dzień do lekkich i letnich makijaży bowiem dzięki zastosowaniu technologii sensorycznej, podkład adaptuje się do zmian jakie zachodzą w skórze o różnych porach dnia, tak aby zagwarantować efekt idealnej cery przez całą dobę. Gama składników pielęgnacyjnych, które wygładzają, chronią przed działaniem czynników środowiskowych oraz utrzymują skórę nawilżoną dają efekt pełen blasku i zdrowia.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation znajdziecie w perfumeriach Douglas i Sephora w cenie 195zł/za pojemność 30ml.

Shiseido-Synchro-Skin-Lasting--Liquid-Foundationvvn

Shiseido-Synchro-Skin-Lasting--Liquid-Foundationvv

Obsession