Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
13 paź

Wanted Azzaro

Wanted to najnowsza kompozycja marki Azzaro wprowadzona niedawno do sprzedaży. Szczęśliwym zbiegiem zdarzeń jesienią otacza się nią mój mężczyzna. Powód do zadowolenia mam poniekąd i ja, bo implikacją jest codzienna obecność tego zapachu w moim otoczeniu. Głównym czynnikiem mojej ogromnej radości jest to, że zapach ten to mieszanka drzewno – przyprawowa a takową w męskim wydaniu bardzo lubię. Nutami głowy są tu cytryna, imbir, lawenda i mięta, nutami serca są gwatemalski kardamon, jałowiec, jabłko i geranium a nutami bazy są haitańska wetyweria, fasolka tonka i drzewo bursztynowe. Azzaro Wanted to woda toaletowa stworzona dla charyzmatycznych mężczyzn, którzy żyją zgodnie ze swoimi upodobaniami i ponad wszystko kochają wolność. Jej nietuzinkowa kombinacja cytrusowo-korzenno-drzewnych nut to hymn na cześć nowego oblicza odważnej męskości, która przyciąga spojrzenia i rozpala zmysły.

wanted-marki-azzaro

 

Mój mężczyzna bardzo dobrze czuje się “ubrany” w ten zapach. Jest to kompozycja ciepła, korzenna, która idealnie wpisuje się w jesienno-zimową aurę. Orzeźwiające połączenie cytryny i imbiru wyzwala wibrującą świeżość, podczas gdy korzenny wątek kardamonu wymieszany z nutą przypieczonego drewna jałowca nadaje kompozycji ciepły i promienny charakter. Inne wyczuwalne aromaty to mieszanka drzewnych nut wetywerii i zmysłowych akordów fasoli Tonka, które są kwintesencją nowej, eleganckiej i pociągającej męskości. Zapach bezpieczny, nienarzucający się, idealny do codziennego noszenia.

_dsc0637

Kwestia sporną dla potencjalnych odbiorców może być odbiegający od klasycznych i prostych form flakon (dostępny w pojemnościach 50 i 100ml). Bęben od rewolweru, bo z tym mamy tu do czynienia, ma symbolizować mężczyznę – hedonistę, przekornego i buntowniczego, który zdając się na swój instynkt, nie obawia się podejmować wyzwań i nieustannie poszukuje wrażeń i emocji.

wanted-marki-azzaro3 wanted-marki-azzaro6

Obsession