Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 gru

Urban Decay All Nighter Liquid Foundation

To będzie namiastka postów dotyczących ulubieńców minionego roku. Co prawda nie zawsze takowe robię. Jest to podyktowane tym, że mamy okres sprzyjający tego typu wpisom i jakoś męczy mnie sama myśl o tym, że w kolejnym miejscu sieci pojawi się coś takiego, dlatego nie jestem regularna. Wolę po prostu przez cały rok dzielić się z Wami moimi ulubieńcami, którymi jest całkiem sporo i wyróżniam je jak tylko mogę w panelu bocznym /prawym/ bloga. Trafi tam zapewne też ten wpis. Wszystko za sprawą tego że produkt z dzisiejszej publikacji zdetronizował mojego faworyta, który krył ekstremalnie i nigdy nie zawodził, czyli Estee Lauder Double Wear. Wspomnianemu jestem wierna od lat. Prawdą jest, że z upływem czasu postawiłam na niego tylko w wyjątkowych sytuacjach, np. wtedy gdy wybierałam się na jakieś ważniejsze wydarzenie w moim życiu, bo wiem, że mogę zawsze na niego liczyć. I tutaj absolutnie nie zmieniam zdania. Ale Estee Lauder Double Wear nie jest niestety podkładem do codziennego noszenia, bo ma tendencję do ściągania, wysuszania i tworzenia płaskiego makijażu. Wydaje się, że All Nighter Liquid Foundation marki Urban Decay jest jego godnym  zastępcą.

all-nighter-liquid-foundation11

Od razu zaznaczę, co bardzo istotne: jestem posiadaczką suchej/normalnej cery, a już zwłaszcza jesienią, zimą i wiosną, natomiast latem jak każdemu zdarza mi się świecić w strefie T. I pamiętajcie, że właśnie z tego poziomu oceniam podkład. Zaznaczam to bo czytałam i słyszałam opinie jakoby podkład robił z czasem ciasto i zbierał się nieestetycznie we wspomnianej strefie. Być może tak jest w przypadku skór mieszanych i tłustych, nie mam pojęcia. Wróćmy jednak do tego dlaczego ów podkład jest przeze mnie tak wyróżniony? Ano wszystko dlatego, że mogę sobie pozwolić na codzienne jego nakładanie, bez obaw o wysuszenie i tak już suchej skóry. Nie ma tez mowy o innych niedogodnościach. Jeśli chodzi o krycie i trwałość to killer, który nie ma sobie równych, a co najważniejsze nie tworzy maski i nie daje płaskiego matu. Przeciwnie, wygląda naturalnie a przy tym działa ekstremalnie i zakrywa już przy pierwszej warstwie wszystkie niedoskonałości. Brzmi to być może kuriozalnie i wydawać by się mogło, że nie idzie ze sobą w parze ale proszę mi wierzyć, ten podkład ma to wszystko.

all-nighter-liquid-foundation1

all-nighter-liquid-foundation3

Problem upatruje jedynie w w doborze koloru, w większości (mam trzy odcienie) wpadają w żółte tony a już 4.0 to lider jeśli chodzi o te tonacje. Dlatego po wielokrotnym użyciu zdecydowałam się dobrać jeszcze dwa jaśniejsze odcienie (podkład lubi oksydować z upływem czasu, także lepiej poprosić wcześniej o próbki). Z trzema opakowaniami jest lepiej, ale muszę te kolory mieszać by uzyskać satysfakcjonujący mnie odcień a i tak nie zawsze jest idealnie (najlepiej wypada jasny beż 3.25 zmieszany z nr 3.5 o różowych tonacjach, natomiast 4.0 rezerwuję sobie na lato gdy skóra będzie muśnięta słońcem). Nie zniechęca mnie to jednak bo z tą niedogodnością w miarę sobie radzę, grunt że wykończenie i komfort noszenia jest wysoki. Struktura podkładu jest po wyciśnięciu nawet lekka (beztłuszczowa) ale w zetknięciu ze skórą zyskuje na mocy i jak wspomniałam mamy tu do czynienia z ekstremum jeśli chodzi o krycie i trwałość. Zastyga szybko ale spokojnie zwilżonym beautyblenderm wszystko sobie rozprowadzimy i wklepiemy. Nie ma tu płaskiego, niewygodnego i topornego matu, jest coś na kształt satyny, która trzyma idealny stan skóry przez calutki dzień wyglądając nieskazitelnie (nie ma też konieczności by go przypudrowywać i w jakikolwiek inny sposób utrwalać)). Myślę że wszyscy Ci którzy mieli styczność z podkładem All Nighter Liquid Foundation (159zł/30ml) potwierdzą moje doniesienia, a Ci co nie znają przekonają się jak wielką ma moc biorąc próbkę w perfumerii. A szczerze to polecam bo może się okazać, że jak i u mnie, i Waszym ulubieńcem się ten podkład stanie. Bogata paleta 24 odcieni gwarantuje, że odnajdziesz wśród nich swoją drugą połówkę i choć te poszukiwania mogą trochę potrwać zalecam cierpliwość. Podkład All Nighter Liquid Foundation śmiało mianuje podkładem nr 1 roku 2016 jeśli chodzi o produkt o ekstremalnym kryciu i z maksymalną trwałością.

All Nighter Liquid Foundation umieszczono w gładkiej, podłużnej buteleczce, ozdobionej eleganckim, metalicznym, asymetrycznym wycięciem. Dekoracja jest równie piękna jak praktyczna. Widać przez nią odcień podkładu, a opakowanie zawsze wygląda elegancko. Zamiast zwykłego dozownika All Nighter Liquid Foundation wyposażono w specjalną pompkę, która pozwala zużyć podkład do ostatniej kropli.

all-nighter-liquid-foundation7 all-nighter-liquid-foundation8 all-nighter-liquid-foundation9 _dsc2044

all-nighter-liquid-foundation6


Mam dla Was kolejny prezent Urban Decay! Prócz konkursu który toczy się do czwartku 22.12 do północy, mam również 20% zniżki na zakupy w sklepie www.urban-decay.pl

hasło: OBSESSION12 


Obsession