Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 sty

My Scent marki Trussardi

Moja przygoda z zapachami Trussardi rozpoczęła się  podczas krótkiego spotkania z flakonikiem My name.  Było to dawno temu ale do dziś pamiętam wrażenia olfaktoryczne jakie zrobiła na mnie ta kompozycja. W My Name upakowano mnóstwo fiołka, dosłodzonego solidną dawką wanilii i migdałów, wszystko w otoczeniu aromatu bzu. Jak można się spodziewać całość tworzy gęsty, słodki i pudrowy obłoczek, który tak bardzo lubię. I choć dawno zapachu tego nie mam w swej toaletce wspomnienia są wciąż żywe i z uśmiechem na twarzy o nim myślę. Dalej poszło już z górki… Poniesiona pierwszymi zachwytami nad zapachami marki chciałam więcej. My Scent to kolejna kompozycja Trussardi, z która przyszło mi się zmierzyć. I choć jest tu więcej kwiatowych nut nadal pozostajemy w otoczeniu słodyczy i pudru dlatego i tę kompozycje zaliczam do udanych. Nutami głowy są tu nuty kwiatowe i gruszka, nutami serca są bez i róża, natomiast nutami bazy są heliotrop, drewno kaszmirowe i białe piżmo.

My-Scent-marki-TrussardiMy-Scent-marki-Trussardi2

Kwiatowo-pudrową mieszankę My Scent zapakowano do różowego flakonika z korkiem powleczonym delikatną siateczką. Zapewne kojarzycie to zamknięcie? Co ciekawe, rzeczona siateczka nasączona jest zapachem My Scent, dzięki czemu bajeczna woń uwalnia się nim zdążymy rozpylić pierwszą chmurkę zapachu. Informacja o tym sprytnym rozwiązaniu znajduje się na tyłach kartonika.

My-Scent-marki-Trussardi5
Jaki jest My Scent? To zapach kobiecy i bardzo zmysłowy a kwiatowo-pudrowe akordy idealnie sprawdzą się w zimowym otoczeniu, z grubym, miękkim i ciepłym szalem lub swetrem. Właśnie w takim zimowym klimacie widzę ten zapach szczególnie, choć rzecz jasna sprawdzi się przez cały rok, np. na wiosenno-letnie wieczory. Uzupełnieniem zapachu jest lekki balsam o tej samej nucie zapachowej, który potęguje jego i tak już dużą moc a ponadto przedłuża trwałość na skórze. Jak wiemy sucha skóra to niestety synonim ulotności perfum dlatego tak ważne jest by była ona dobrze nawilżona. Zapach jest bardzo trwały dlatego z przyjemnością noszę go przez cały dzień a Was zachęcam przy okazji do wypróbowania. Flakoniki dostępne są w trzech pojemnościach: 30, 50 i 100ml w stacjonarnych perfumeriach Sephora i Douglas oraz online.
My-Scent-marki-Trussardi1 My-Scent-marki-Trussardi7

 

 

Obsession