Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 sty

GALifornia Pink Blush Benefit Cosmetics

Jedna z gorętszych premier czyli nowy, złoto-różowy róż do policzków GALifornia od Benefit. Marka od dawna przyzwyczaiła nas do pięknych kolorów i świetnej jakości róży zapakowanych w optymistyczne, pełne barw tekturowe opakowania. Tym razem na froncie słoneczna dziewczyna GALifornii w pudełeczku kryje promienne ciepło kalifornijskiego słońca, łączące jasny róż z migoczącym złotem. Specjalnie opracowany dla Galifornia zapach Dreamin’ zawiera nuty czerwonego grejpfruta i wanilii, które są wyraźne przy każdym uchyleniu wieczka. Całość zwieńcza zaokrąglony pędzel do różu, zapewniający przyjemną i równomierną aplikację.

Czy marzysz o sielankowym wylegiwaniu się pod kalifornijskim mostem Golden Gate czy kusi Cię bieganie po sklepach vintage w hipisowskiej dzielnicy Haight Street? Jeśli tak to przywitaj San Francisco ze słonecznie promiennymi policzkami GALifornia.

GALifornia-golden-pink-blush GALifornia-golden-pink-blush2

Róż jest jedwabisty  i bez problemu aplikuje się tworząc taflę pięknego rumieńca. Złoto, które widzicie w opakowaniu znika po umaczaniu pędzlem a kolor właściwy, mimo, że w pudełku sugeruje spotkanie z koralem wypada zdecydowanie różowo. Zdjęcia, które pokazują jego próbki na dłoni i na policzkach oddają w 100% z kolor, z którym mamy tu do czynienia, czyli z wesołym różem przeplatanym drobnymi, migoczącymi drobinkami dodającymi skórze blasku. Róż ma wysoką pigmentację także zalecam umiar i ewentualne dodawanie kolejnych warstw. Według mnie premiera bardzo udana! Wiosno przybywaj!

Galifornia już na sephora.pl w cenie 149,00zł.

GALifornia-golden-pink-blush4GALifornia-golden-pink-blush3_DSC0449

Obsession