Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 lut

They’re Real! Magnet

Na tę premierę czekałam niecierpliwie, tym bardziej że zza oceanu napływał niebywałej wręcz skali hype na tę maskarę. Z przyjemnością więc wzięłam udział w międzynarodowej konferencji prezentując magnetyczną moc następnie ochoczo zabrałam się za testy. A te wypadają naprawdę bardzo dobrze. Benefit Cosmetics słynie ze swojej bestsellerowej maskary wydłużającej They’re Real! A teraz przedstawia nam nowość, EKSTREMALNIE WYDŁUŻAJĄCĄ maskarę They’re Real! Magnet. Mogę śmiało stwierdzić, że They’re Real! Magnet to mój ulubiony tusz od Benefit Cosmetics.

Sekret They’re Real! Magnet tkwi w budowie silikonowej i dość gęstej szczoteczki. Magnetycznie napędzany rdzeń szczoteczki przyciąga nieziemską formułę tuszu dla efektu rzęs tak długich, że nie mieszczą się w żadnej skali! przede wszystkim ekstremalnie je wydłuża dzięki magnetycznej formule współgrającej z magnetycznie ładowanym rdzeniem szczoteczki.

Wzbogacona minerałami formuła nowego tuszu They’re Real! Magnet jest lekka, niewyczuwalna na rzęsach, a efekt wydłużenia i intensywność można budować. To co widzicie powyżej to efekt jaki uzyskałam dzięki jednej warstwie tuszu na moich króciutkich rzęsach. W sieci krążą natomiast liczne testy i jeśli lubisz efekt mocniejszy można go z powodzeniem budować poprzez dodanie kolejnych warstw. Efekty są magnetyzujące! Tusz się nie kruszy i nie osypuje się w ciągu dnia a zmywanie nie przysparza większych problemów. Szczoteczka o magnetycznym rdzeniu przyciąga magnetyczną formułę, która pokrywa rzęsy daleko poza ich końce dla efektu liftingu i wydłużenia. Zawiera wypustki ZigZag, które idealnie rozczesują i rozdzielają włoski. Wzbogacona minerałami formuła tuszu jest lekka, niewyczuwalna na rzęsach, a efekt wydłużenia i intensywność można budować.

Obsession