Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
16 wrz

Benefit Cosmetics Powmade

Nowości, nowości, nowości. Tym razem  od marki, która jest niekwestionującym liderm w produktach do brwi czyli od Benefit Cosmetics! Koloryzująca pomada do brwi Benefit Cosmetics Powmade to uniwersalny produkt 2 w 1, który jest zarówno woskiem, jak i cieniem. Umożliwia odpowiednie wykonturowanie, jak i wypełnienie brwi, dając bardzo naturalny efekt – również dzięki twarzowym odcieniom, których w palecie kolorystycznej jest aż osiem.

Jak typowa pomada, produkt ma kremową, gładką konsystencję i łatwo się go aplikuje. Wodoodporna kremowa konsystencja pomady do brwi, wtapia się w skórę jednocześnie długotrwale koloryzując i dyscyplinując brwi. Kremowa, lekka i łatwa do blendowania formuła delikatnie pokrywa włoski i nadaje naturalnego, lekko satynowego wykończenia. To kosmetyk, który doskonale poddaje się stopniowemu zwiększaniu intensywności: najpierw jest nieco transparentny, każde kolejne dołożenie produktu daje większą koncentrację pigmentu. Bez rozmazywania, ścierania wcześniejszych warstw czy robienia grudek. 

Opakowanie jest małe, zgrabne, zakręcane – nie ma co tu się dużo rozwodzić, jest ok, takie jak powinno być. Wewnątrz zawiera wbudowane specjalne miejsce na higieniczne usunięcie z pędzelka nadmiaru produktu bez konieczności brudzenia rąk i marnowania produktu!

Obsession