Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
13 wrz

Givenchy Le Rouge Sheer Velvet

Mają piękne, welurowe opakowania, niesamowite kolory i niezwykłą trwałość. Takie są najnowsze pomadki Le Rouge od Domu Mody Givenchy. Le Rouge Sheer Velvet występuje w dziesięciu łatwych w noszeniu odcieniach, z których cztery dostępne są w formie wymiennych wkładów. Żywe kolory zapewniają pożądany efekt rozmycia oraz długotrwałe krycie i nawilżenie ust. Tworząc Le Rouge Sheer Velvet marka Givenchy wyobraziła sobie wygodną w noszeniu, stapiającą się z ustami, miękką, matowo – satynową pomadkę. 

Satynowo – matowa pomadka do ust Le Rouge Sheer Velvet tworzy na ustach aksamitne wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera bogatą gamę barw od klasycznych czerwieni po odcienie nude.

Le Rouge Sheer Velvet pokrywa usta lekką, satynową i długotrwającą na ustach warstwą. Jest bardzo komfortowa, nie wysusza ust. Idealna, trwała (wiele godzin, potem trzeba poprawić), plusem jest też to, że jak schodzi z ust, to powoli, delikatnie zaczyna jej ubywać. Jest dokładnie taka, jaka być powinna. Gdy mam ją na ustach, czuję się w pełni “ubrana”. Ale pomijając fakt, że kolor ma przepiękny (mój ulubiony to lekki nudziak z numerem 10), to jej trwałość jest równie bardzo dobra. Wytrzymuje picie, lekkie przekąski, ale wiadomo, że przy potrawach tłustych potrzebuje poprawki (jak każda szminka). Gama kolorystyczna jest spora także każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

na zdjęciach: kolory 17 Rouge Erable oraz  10 Beige nude

Obsession